Brc Lpg Kullanıcıları

SAINT06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sayın Kürşad Aydın,

Aracınızı sorunsuz, nice güzel günlerde kullanmanızı temenni ederiz.

Saygılarımızla

MOCAN OTOGAZ

Kaan Arslanlı

Kaan bey Bildiğim kadarıyla LPG de 2 adet filtre varmış.Bunları değiştirmek istiyorum acaba BRC ifiltre değişimi için fiyat vermeniz mümkünmüdür...

KAAN ARSLANLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 Filtrenin değişimi ve lpg ayarının maliyeti 50 YTL'dir

Saygılarımızla

MOCAN OTOGAZ

KAAN ARSLANLI

ceyhunyazar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizce neresi ve kaç para?

Arkadaşlar Brc montajı şu anda kaç lira ve ankarada nereyi önerirsiniz?

Montajın tam olmasının yanısıra, bazı montajlarda tank silindirin kaplandıgını(taban döşemesine benzer bir malzeme ile) , kaput altında lpg nin gizlendiği gibi uygulamalar da gördüm...Hoş oluyor....

Bu tarz montaj yapan yerler nerelerde ankarada?

Ve de montaj artı geri gelen müşteri oranlamasında sizce kim daha ii durumda....

3 ay öncesinde 1650 civarında idi fiyatlar ve ödeme koşulları şu anda nasıl?

ceyhunyazar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güncel!!!

Arkadaşlar şu anda brc montajı ve ödeme koşulları nasıl?Kaç paraya takıyolar?

Ve bilen varsa, diğer markaların fiyatları nedir? prince, teleflex, landi, lovato, omwl gibi?

ceyhunyazar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Brc de karar kıldım....

Merhaba arkadaşlar,

Atiker Kullanıcıları bölümünde, atiker düşünen biri olarak yamıştım , anca bu hafta sonu brc taktıracağım... Genel görüşten, ve taksicilerin de genelde brc kullanması üzerine, hatta dün akşam uzun uzadıya sohbetimizde ,200bin km yol yapan benim aracım gibi astra njoy kullanan bir taksici kardeşimiz de kesinlikle brc deyip, montajı gösterince tamam dedim...

Bakalım bi taktıralım gelişmeleri aktarırım...

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,

Atiker Kullanıcıları bölümünde, atiker düşünen biri olarak yamıştım , anca bu hafta sonu brc taktıracağım... Genel görüşten, ve taksicilerin de genelde brc kullanması üzerine, hatta dün akşam uzun uzadıya sohbetimizde ,200bin km yol yapan benim aracım gibi astra njoy kullanan bir taksici kardeşimiz de kesinlikle brc deyip, montajı gösterince tamam dedim...

Bakalım bi taktıralım gelişmeleri aktarırım...

Bende bu hafta veya onumuzdeki hafta taktıracagım My07 bakalım ne olucak bende yorum yaparım buraya

vecba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 ay önce 2001 volvo s40 1.6 aracıma mocan otogaz tarafından brc takıldı. Çok tereddüt ettim başlarda ama iyi ki taktırmışım. şehir içinde 0.15 kuruş yakıyor eski parayla 150 bin lira..Bugüne kadar da ne arıza lambası ne bi sorun çıkmadı..Arkadaşımın 2000 astra cd sine de mocan da brc takıldı o da aynı şekilde sorunsuz gidiyor. Arkadaşın astra benden de az yakıyor..Adam gibi bir yerde BRC taktırın derim ben. Bir de taktırılan yerdeki işçilik çok önemli....

ferhil06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracim 2003 astra 1.6twinport yaklaşik 2ay once montaj brc brc sequent-24 my07 yapildi 1400 ytl simit tank yaklaşik 42lt gaz aldi DAHA fazla ALIRDI BEN DURDURTDUM DOLUMU lpg (1.500)litresi 63.ytl doldu şehir içi yaklaşip pek fazla dur kalk olayim olmadi yaklaşik 515 km yol yaptim bu da ortalama 125ytl kmde şuna kadar hiç bir sorun yaşamadim kesinlikle tavsiye ederim a2 mühendislik yetkili bayii sine teşekürlerimi sunarim opel tek tavsiye edecegim marka brc derim.

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracim 2003 astra 1.6twinport yaklaşik 2ay once montaj brc brc sequent-24 my07 yapildi 1400 ytl simit tank yaklaşik 42lt gaz aldi DAHA fazla ALIRDI BEN DURDURTDUM DOLUMU lpg (1.500)litresi 63.ytl doldu şehir içi yaklaşip pek fazla dur kalk olayim olmadi yaklaşik 515 km yol yaptim bu da ortalama 125ytl kmde şuna kadar hiç bir sorun yaşamadim kesinlikle tavsiye ederim a2 mühendislik yetkili bayii sine teşekürlerimi sunarim opel tek tavsiye edecegim marka brc derim.

Ferhat abi salı günü taltırıyorum bakalım :)