Brc Lpg Kullanıcıları

ceyhunyazar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BRC kullanıcıları burada buluşalım. Tüm BRC Lpg cileri bir arada toplamak için bu konuyu açtım.Yoksa dağınık halde bir sürü lpg sistemi mevcut.

Aracınızın marka model ve motor gücünü yazarsanız sevinirim.

İlk olarak soruma gelince...BRCden memnunmusunuz? Yakıt tüketimleriniz litre ve kuruş bazında nelerdir? Kaç paraya taktırdınız? Trafik masrafları nelerdir? Arıza çıktı mı, çıktıysa taktırdıgınız yer nasıl bir tavır sergiledi? Tüketimleriniz için lpg lt fiyatını da belirtiniz.

Benden şimdilik bu kadar, eklemek isteyen varsa tavsiyelerinizi bekliyorum?

ramazan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g 2002

araca lpg takalı ilk üç ay iş güzar montaj nedir bilmeyen servis yuzunden çok sıkıntı
yaşadım ama şu anda o sorunları 2A Mühendislik merkez servisdeki arkadaşlr halletti.
şu anda yakıttan ve gidişinden memnunun,karışım tüketim geçen 60 ytl gaz aldım
370 km kadar gitti.şu an problem yok.

rapido

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ağustos 2007 de BRC dönüşüm kiti taktırdım.BRC Yetkili servisi Yaldızlar yaptı montajı.Çok memnunum.Problemde yaşamadım.Aracımda 45 lt lik simit depo var.42 lt ile 450 - 500 km yol yapıyorum (Ankara şehiriçi trafiği, çok fazla dur kalk yapmadan)
Ağustos 2007 de 1700 ytl ye 6 taksitle taktılar.
Yaldızlar'ı tavsiye ederim.

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
98 model astra cd var bende..
brc taktıralı 3 ay felan oldu.
hiç bi sorunum yok sistemle ilgili...
50 ytl gaz ile 320 km yapıyorum şehir içinde (tam rakamlardır)
km de 0,090 litre gaz yani 0,153 ytl yakıyor. (gaz lt = 1,70ytl)
:eek::eek:

ceysen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ceyhun bey bütün lpg kullanıcılarını toplamaya niyetlisiniz herhalde... amacınız aracınıza lpg taktırmak ve kit markası tespit etmekse forumda arama yapmak daha kolay olur

mehmetbozkurt2@hotmail.co

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, 1997 VECTRA B GL 18.11.2007 de TARTARİNİ SIRALI sistem takdırdım,şimdiye kadar hiç problem yaşamadım.Depoyu fulliyorum 29 Lt gaz alıyor 435 Km yol gidiyorum uzun yol,saatte 100 km hızla gidiyorum.Km,ye 120 ykr yakıyor,1 Lt LPG ile 15 km yol yapıyor.1 lt lpg=1.80 ykr.

42huseyin42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
94 model astra 1.6 si. 3 seneden fazla oldu taktıralı şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım.Sıralı değil benimki.kesinlikle BRC derim ben...

E

Efkun

Bilgi Girilmemiş
Bende 2 ay kadar önce atiker vardi problem üstüne problem yaşadım söktürüp brc taktırdım km.190 YKR yakıyo arabada hiç problemim yok çok memnunum, atiker daha az yakıyo gibime geldi ama hiç önemli değil yeterki sorun yaşamayım.

LABARNA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bendede BRC plug& drive yüklü çok az yakıyor, sadece göstergede sorun yaşadım,gaz var gösteriyor, yolda gaz bitti sinyali veriyor benzine geçiyor, durup yeniden çalıştırdığımda yine gazda devam ediyor çok zaman sonra benzine tekrar geçiyor, servis şamandıra nın sensörünü değiştirdi ama düzelmedi.

nazilliefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım araba 20 ytl benzinle en fazla 45 km gıdıoo sehir içii ..bende dusunuom takmayı karar veremıorum.....
vectra c 1.6

Son düzenleme: