Brc Lpg Kullanıcıları

aReSsS

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
benım araba 20 ytl benzinle en fazla 45 km gıdıoo sehir içii ..bende dusunuom takmayı karar veremıorum.....
vectra c 1.6
karar verememeniz araç performansıyla ilgiliyse hiç tereddüt etmeyin derim...adam gibi bi işçilikle sorun olmaz...

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
chevrolet aveomuzda var ona bayii garantili olarak sıfır km den beri brc lpg takılı ilk başlarda arıza ışığı falan yaktı ama şu an sorunsuz şehir içi 180 bin lira falan yakıyo... araba 1.2 zaten performans yoktu şuanda performans yok şehir içinde çok ideal ama :D

kursadaydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra 2001 cd var bende , bende brc sequent 24 taktırdım, 15 20 gün önce geçenlerde ankara-eskişehir yaptım km de 139 yaktı.çok memnunum ankara da mocan otogaz a taktırdım 1600 10 taksit ayrıca, lpg yi ruhsata işletmek için 28 ytl sızdırmazlık raporu, 110 ytl muayene 25 ytl ruhsat bi de 10 ytl ye bi form var onu sızdırmazlığı yaparken ayakcıya doldurttum muayene de istiyolar, yaşasın brc

yildizmetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba,
aracım 2005 zafira 1.6. 16 mayısta BRC MY07 taktırdım. ortalama 0,178 yakıyor. toplamda 1.750 YTL / 7 masraf oldu. dönüşüm işlemleri kayra'da oldu. tufan usta var. işinin ehli gibi...

gürkanergül

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hararet

2001 astra edition 1,6 sahibiyim.erzurumda 4 gün önce brc sıralı sistem taktırdım.aracın gidişinden çok memnunum.ilk gün biraz rölantide sorun oldu ama düzeldi.arkadaşlar bişey sormak istiyorum.tüp taktırdığımdan bu tarafa çok çabuk hararet yükseliyor.çok şehir içi olmayan bi yolda bile 5 km de hararet 90 a çıkıyo.benzinde böyle bi sorun hiç olmazdı.

KAAN ARSLANLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sayın Kürşad Aydın,

Aracınızı sorunsuz, nice güzel günlerde kullanmanızı temenni ederiz.

Saygılarımızla

MOCAN OTOGAZ

Kaan Arslanlı

astra 2001 cd var bende , bende brc sequent 24 taktırdım, 15 20 gün önce geçenlerde ankara-eskişehir yaptım km de 139 yaktı.çok memnunum ankara da mocan otogaz a taktırdım 1600 10 taksit ayrıca, lpg yi ruhsata işletmek için 28 ytl sızdırmazlık raporu, 110 ytl muayene 25 ytl ruhsat bi de 10 ytl ye bi form var onu sızdırmazlığı yaparken ayakcıya doldurttum muayene de istiyolar, yaşasın brc

atlbbpe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba 98 model 2,0 opel vectra brc my 07 taktırdım ankara başakent oto sanayi sitesinde arılı otogaz 'a .Şükürler olsun 3 ay oldu hiç bir sorunum
yok aracın çalışmasında hızında ve gücünde değişen hiç birşey olmadı . 2004 c kasa opel vevtra 1,6 araca aynı zamanda montaj oldu ondada bir sorun yok. km benim aracım 160 ykr yakıyor. kilima açıkken uzun yolda kullanımmına bağlı . mondeo markada 2 senedir brc fast kullanıyoruz mükemmel hiç sorun yok brc süper bir cihaz .

cevo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım 1.6 16v 96 astra brc sıralı sistem var ilk aylarda problem yoktu gecen sene tam bu ay taktırdım 1 seneye yakın oldu aracımd tekleme ilk gaz yemede sorun debriyajdan direk çekerek gaza yüklendiğimde tepki geç oluyor benziinde yapmıyoru biraz sıkıntılıyım sadece ama genel manada cok memnunum yakıt açısından ve simit tank var içerdeki led gösterge panelini bir türlü düzeltemediler samandralar sıkıntılı 50 ytl lik lpg alıyorum 1 diş yanıyo

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
bende brc kullanıcısıyım fakat tüp takıldınktan sonra arabada devir kesici çalısmıyo 1 bide yaz geldi artık sabahları iki marsta alıyo geriye kalan hersey güzel

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
Bendede BRC plug& drive yüklü çok az yakıyor, sadece göstergede sorun yaşadım,gaz var gösteriyor, yolda gaz bitti sinyali veriyor benzine geçiyor, durup yeniden çalıştırdığımda yine gazda devam ediyor çok zaman sonra benzine tekrar geçiyor, servis şamandıra nın sensörünü değiştirdi ama düzelmedi.

bendede aynı sorun vardı yazılımla düzeldi