Atiker LPG Kullanıcıları

tiytik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 yıldır atiker kullanıyorum,
şehir dışı:14 kuruş
şehir içi :16 kuruş yakıyor: 1998 VECTRA cd 2.0 16V

mbugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar meraba C kasa 2004 model Vectra Comfort aracım var crusıe konrolde 99 a sabitleyip giderken 2-4 km arsında uyarı sinyali gelerek araç lpg devreden cıkıp benzine geçiyor normal kullandığım zaman yapmıyor sadece hız sabitleyicisinde sıkıntı oluyor nedir sorun acaba başka bu gibi sorun başına gelen varmı ustya göstereyimmi ayarını da bozmak istemiyorum ne dersiniz. şimdiden teşekkürler

kamuran66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
97 Vectrada atiker marka tüp var. şu ana kadar bir sorun yok ama tek zaafı sabahları ilk çalıştırmada 2-3 km gitmeden tüpe geçmiyor. Motor ısınınca 2-3 saniyede tüpe geçiyor. Sabah tüpe geçişi hızlandırmanın bir yolu varmıdır?

beydeba08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazı arkadaşların yakıt değerleri çok güzelmiş.11 kuruş gerçekten güzel bir rakam.galiba benim araç biraz fazla yakıyor.şehiriçi özellikle 19 kuruşa dayanıyor.şehirler arası yolda ise 14,5 kuruş civarı seyrediyor.
araç 1.6 astra 97 model.

ozmert_006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 sene de 3 araç değiştirdim 3 nede atiker taktırdım diyer 2 aracımı satmak maksatla aldım ortalama 4-5 ay kullandım. hiç birindede en ufak problem yaşamadım en son aldığım arabamı binecem buna dedim atiker su koyu verdi şansmı desek artık. ama genede vaz geçmem nede olsa yerli malı yurdun malı herkez onu kullanmalı :) :D

Erkan DOĞU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Düşünüyorumda Cevremde Kimse Tavsiye Etmiyor Atikeri Yorumlari Okudum Olumlu Yorumlar Daha Fazla..

SEVEMEDİM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,6 vectra atiker taktirdim hiç memnun degilim ilk takildiginda km 1,50 kuruş yakiyordu 3 ay oldu takali şimdi 2.10 kuruş yakiyor 4 sefer lpg ayarina girdimdim yinede düzelmedi düzelmiyor

vectrankara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atıker...1998 opel vectra cd sw otm 1 senedır kullanıyorum daha öncekı arabalarımada atıker taktırmıştım hiç bir arızaya rasgelmedim ayar bozukluğuda olmadı motor ikaz ışığıda yakmadı.

cyber_serseri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende sıralı sisteme ramazandan sonra geçiş yapacam inşallah.ama bende çok araştırdım.sonuş BRC oldu.şuanda 1600tl/10ay taksit yapıyorlar.BRC nin daha az yaktığı da kesin.

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende sıralı sisteme ramazandan sonra geçiş yapacam inşallah.ama bende çok araştırdım.sonuş BRC oldu.şuanda 1600tl/10ay taksit yapıyorlar.BRC nin daha az yaktığı da kesin.

brcnin daha az yaktığı nasıl kesin onu bir anlatır mısın??? enjektörlerin ucuna meme takılmıyor ondan diyorsan adam gibi ayar yapan bir yere gidersen hiçbirinin farkı yok... yeterki takan ve kalibrasyonu yapan usta bu işte bilgili olsun...