Atiker LPG Kullanıcıları

ceyhunyazar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Atiker taktırmayı düşünen biri olarak , atiker kullanıcıları burada buluşalım. Tüm atiker lpg cileri bir arada toplamak için bu konuyu açtım.Yoksa dağınık halde bir sürü lpg sistemi mevcut.

Aracınızın marka model ve motor gücünü yazarsanız sevinirim.

İlk olarak soruma gelince...Atikerden memnunmusunuz? Yakıt tüketimleriniz litre ve kuruş bazında nelerdir? Kaç paraya taktırdınız? Trafik masrafları nelerdir? Arıza çıktı mı, çıktıysa taktırdıgınız yer nasıl bir tavır sergiledi? Tüketimleriniz için lpg lt fiyatını da belirtiniz.

Benden şimdilik bu kadar, eklemek isteyen varsa tavsiyelerinizi bekliyorum?

anıl_ilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2003 mod 1.6 vectra C
atıker kullanıyorum memnunum 1.100 Ytl'ye takıldı taktıralı 2 ay oldu sıkıntısı yok tavsiye eder yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim

sahap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir aya kadar iyiydi

bir aya kadar iyiy di 2007 temmuzda takıldı, bu aralar kendiliğinden benzine geçiyor. takılan yerde bir çözüm üretemedi. denemelerimiz sürüyor

anıl_ilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu birkaçkere bendede oldu kronik mi acaba ???? yalnız sert çukura düştüğümde olmuştu hatırlıyorum... güzenliğe alıyor kendini diye yorumlamıştım ama olay farklıda olabilir ! size neden olabileceğine dair birşeyler söyledimi ustanız?

serif35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.torbalispor.org.tr
bende atiker kullanıyorum 70 Ytl lik gaz ile 450 km yol yaptım ve 120 nin altına nadir düştüm 2,0 a göre gerçkten çok az yakıyor.....

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
10 gün kadar önce Konya da Taşkınlar oto gaza fast sıralı 1.100 x10 ay taksitle takdırdım.inanın montajda işçilikte tam istediğim gibi.aracımın çekişi ise benzinden daha iyi diyebilirim.performans düşüsü yok.şehir dışı 138 ykr yakıyor.şiçi 155 ykr civarında.tavsiyem atiker veya başka marka olsun önemli olan işçilik.ama atikerin de hakkını yiyemem.gerçekten opele uyumlu bir kit takmış.sorun yaşamadım.inşallah yaşamam ileridede.ama 2 yıl koşulsuz garantisi var.sorun varsa karşımda muhatabımda var.

ceyhunyazar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 gün kadar önce Konya da Taşkınlar oto gaza fast sıralı 1.100 x10 ay taksitle takdırdım.inanın montajda işçilikte tam istediğim gibi.aracımın çekişi ise benzinden daha iyi diyebilirim.performans düşüsü yok.şehir dışı 138 ykr yakıyor.şiçi 155 ykr civarında.tavsiyem atiker veya başka marka olsun önemli olan işçilik.ama atikerin de hakkını yiyemem.gerçekten opele uyumlu bir kit takmış.sorun yaşamadım.inşallah yaşamam ileridede.ama 2 yıl koşulsuz garantisi var.sorun varsa karşımda muhatabımda var.
Evet işte bunlar duymak istediklerimiz :)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ben de bu aralar düşünüyorum. Arkadaşlarımdan biri bugün ATİKER taktırdı. Daha aracı göremedim ama benim de aklıma yattı. 1150 YTL 10 taksit. Daha önce BRC deyip duruyordum, açıkçası ikna oldum gibi. Bakalım belki ben de taktıracağım.

Hem de yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı...:D

mavilerinsesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yapmayin Kurban Oluyum Yapmayin 2.0 Motorda 138 Kuruş Yakan Bi Araba Varmi... Litresi Kaç Lira Gazin... Bende Atiker Var 0,230 Kuruştan Aşaği Yaktiğini Görmedim şehir Içinde... Aracim 2.0 Cd 1997 Model... Servis Güzel Ancak çok Yoğun Oluyorlar Biraz Bekletirler Serviste... Bu Arada Bi Kaç Arkadaş Yazmiş... Direkt Benzine Geçiyor Aracim Diye... Bunu şamandira, Yada Tankin Içindeki Sensör Yapiyor... Olmadi Ariza Aninda Hiç Düğmesine Basip Gaza Yada Benzine Almadan Direkt Giderseniz Bilgisayarda Arizaya Müdahale Ediliyor Ve Sorun Ortadan Kalkiyor Ben öyle Yaptim Ve Sorun çözüldü... Fiyati Makul Bence Iyi Marka... Kurtlar Vadisin Dende Belli...

ceyhunyazar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de bu aralar düşünüyorum. Arkadaşlarımdan biri bugün ATİKER taktırdı. Daha aracı göremedim ama benim de aklıma yattı. 1150 YTL 10 taksit. Daha önce BRC deyip duruyordum, açıkçası ikna oldum gibi. Bakalım belki ben de taktıracağım.

Hem de yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı...:D

Kesimlikle yerli malı arkadaşlar, kalitesiz olsa zaten ortaya cıkardı bu zamana kadar. Çünkü aradaki ucurum 1100 atiker ise 1750 brc, 650 ytl lik fark, yuh yani ne deyim...

Neyse dediğim gibi paramız ülkemizde kalsın....