bizi resmen kazıklamışlar...

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İbrahim Allah sağlık versin, gerisi boş.

iyi dileklerin için sağol emre...

ALLAH yardımcın olsun ibrahim bey :( tıpa tıp aynısını yaşadım işte aile maile hepsi karışmıştı bi araba aldım çok zor ama hepsi gelip geçiyo emre beyin dediği gibi ALLAH sağlık versin para pul dediğin neki arabaya 1 harcan 2 harcan olur biter hepsi ödenir insan hayatta ne borçlar ödüyo sen kendini sakın strese sokma erkeğe çok düşünmek yaramaz derler bizim buralarda.

gece yerime yatamıyorum sıkıntıdan ama sağolun iyi dilekleriniz için...

Sıkma canını, bazen böyle zamanlar oluyor.. Maddiyat için ailenin kalbini kırdığına değmez. Senlik bir durum yok sonuçta.

Bende 2010 sensinde 1 ayda 6 kez ceza yemiştim. 700tl civarı ceza ödedim. Hele birini gecenin 2 sinde ara sokakta tekyönden yedim. :D

mahallede köpek bile yok bi ben varım tersten girmişim haberimde yoktu, yola bi çıktım polis arkamdan görmüş yetişip ceza yazdı :D

sağolun haklısınız ama işte insan sıkıntı içinde olunca ailesinide bu yansıyor...istemeden...

bahadir_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başınıza gelen durumlar hemen her gün birçok insanın başına geliyor maalesef.Günümüzde mecbur kalmadıkça veya sıfırını almadıkça araç değiştirmemek gerek diye düşünüyorum.
Hevesin kırılması bir yana, önceki sahiplerinin kötü kullanımının külfetine katlanmak ayrı bir dert.

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İbrahim geçmiş olsun, yeni gördüm,, bu nedir ya!, peş peşe, bahadır düzeltti sayılır bu sefer sende başladı sıkıntı,,, çok üzüldüm, çok geçmiş olsun,,,

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
bugun başıma gelenlere inanamıyorum:(:(:(sabahlareyin 8.30-9.00 civarı giderken aracım yolda fincan kırdı...aracım sanayiye çekildi...ve aracım egzantirikmili yemiş ve fincanlar siboplar sibop lastikleri komple değişiyor tahmini 1000-1500 tl masraf çıktı...ve bu egzantirik sorunu benden kaynaklanan bir sorun olmadığını söyledi ustam...:(:(moralim aşırı derecede bozuk üst üste geldi herşey...ben aracı geri iade etmeyi düşünürken hiç yok yere para sıkıntısının içinde birde masraf açtı...bıktım bunaldım kaç gündür evde ailemle kavga etmekten millete laf anlatmaktan yoruldum bunaldım...stres sıkıntıdan bunaldım...

çok üzüldüm ne desek boş, can sıkıyor ama her şeyde bir hayır vardır demekten başka bir şey aklıma gelmiyor sağlık olsun...:(

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İbrahim geçmiş olsun, yeni gördüm,, bu nedir ya!, peş peşe, bahadır düzeltti sayılır bu sefer sende başladı sıkıntı,,, çok üzüldüm, çok geçmiş olsun,,,

sağol özgüç abi...

konyahooligans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun kardeş bence aracı internete koy doğru km sini yaz ve 500 1000 aşağı ver sat illaki müşterisi çıkacaktır.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun kardeş bence aracı internete koy doğru km sini yaz ve 500 1000 aşağı ver sat illaki müşterisi çıkacaktır.

ALLAH razı olsun ama yok 500 aşagı 1000 aşagı olmuyor adamlar 2-3 milyar aşagı alıyorlar o derece zarara katlanamam..para kolay kazanılmıyor...

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok üzüldüm ne desek boş, can sıkıyor ama her şeyde bir hayır vardır demekten başka bir şey aklıma gelmiyor sağlık olsun...:(

ALLAH razı olsun sağolun...benim yaşadığım kimsenin başına gelmesin çok ktü bir durum...

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun aracımı ustamın yogun çalışmaları sayesinde 2 günde bitecek olan bir işi bir günde bitirdi cuma günü 10,30 gibi verdim cuamrtesi 11 gibi aldım aracımı aracımın egzantirik sibop sibop lastikleri enjektör temizleme enjektör lastikleri fincanlar yagı yag filtresi antifiriz hepsi değişti ve 1400 tl masraf tuttu...:(:(:(

sonuç olarak aracım şuanda asırı dercede yakıt tüketiyor tek gözlemlediğim bu oldu...ve geç çalışma sorunu var ustama sorduğumda motor yarı motor yapıldı say alışmasını bekle dedi bakalım gececek mi...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Parçalar birbiriyle uyum sağlayana kadar yakıt tüketiminin bir miktar artması normaldir ama aşırı yakıt tüketimi ve geç çalışma durumunun olmaması lazım.