bizi resmen kazıklamışlar...

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:(:(:(:(:(Arkadaşlar moralim çok bozuk 2 gündür sizinle paylaşmak istedim...beni tanıyanlar bilir opel vectram vardı benim hatasız bir araçtı...galerici bir tanıdğımda passat görünce al al diyince passat aldık...142.000 de ve alalı 5-6 ay oluyor...şuandada 149.000 de...
neyse bu cumartesi bir müşteri geldi aracımı almaya müşteri aracı aldı test etti gidip motor kaporta herşeyine baktırdı fiyatı anlaştık ödemeyi konuştuk...diceksiniz ki çok normal ama asıl iş burda başlıyor aracın plakasını 5664 e atalım bi dediler bende atın buyrun dedim ve atınca sonuç aracım 2009 yılında 224.000 de bakıma girmiş 2011 yılındada 130.000 de girmiş...başımdan kaynar sular döküldü nasıl olurdu bu...
sinirlendim adamlarda vazgeçti bende vazgeçip galerici aldığım yere gittim dedim böyle böyle onlarda şaşırdı...yanlarında mesaj attım gösterdim...bana bir çözüm bulun dedim...biz değerlendirip seni arayacagız dediler hala bekliyorum dedim yoksa mahkemeye vercem dedim...iki gündür araçtan sogudum resmen...:(:(:(:(

mustafasadık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun

Vw firmasınında türkiyedeki tüm servislerin ortak kullandığı bi havuz veritabanı vardır.vwclup gibi oraya erişebilrmisiniz?

orada hangi yıl kaç km de bakıma girmiş hangi şehirde ne olmuş hangi plaka takılmış çıkartılmış hepsi çıkması lazım.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İbrahim sana olacağı söylim.Galerici eski sahibini arıyacak, eski sahibi diyecek ben aldığımda böyleydi, galerici seni arayacak, onunda haberi yok diyecek, yine ihale sana kalacak.Eğer soğuduysan ve satmak istiyorsan galericiyle anlaşıp senin sattığın araba böyle çıktı kardeşim diye biraz politik konuşup aldığın fiyata geri vereceksin.

izm35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu 5664 sorgulama olayı nedir tam bilmiyorum ama dogru duzgun bu tarz km takip sistemi ben duymadım bilmiyorum, bir çok bayi bile sadece onlarda yapılan bakımları ancak görebiliyor. Acaba fiyat düşürmek için uyduruyor olmasınlar bu km değerlerini?

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu 5664 sorgulama olayı nedir tam bilmiyorum ama dogru duzgun bu tarz km takip sistemi ben duymadım bilmiyorum, bir çok bayi bile sadece onlarda yapılan bakımları ancak görebiliyor. Acaba fiyat düşürmek için uyduruyor olmasınlar bu km değerlerini?

5664 tüv bilgisi yani araç muayene ye girdiğinde yazılan bilgi...

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İbrahim sana olacağı söylim.Galerici eski sahibini arıyacak, eski sahibi diyecek ben aldığımda böyleydi, galerici seni arayacak, onunda haberi yok diyecek, yine ihale sana kalacak.Eğer soğuduysan ve satmak istiyorsan galericiyle anlaşıp senin sattığın araba böyle çıktı kardeşim diye biraz politik konuşup aldığın fiyata geri vereceksin.

evet soğudum ben bu arabayı 140.000 de die aldım yoksa 300.000 e dayanmıs arabayı almazdım...aldığım galeriye söyledim param yok şuanda dedi bende ayın 31 ine kadar tamamlamasını rica ettim...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şimdi burada bu konuları okuduğumda tüylerim resmen diken diken oluyor. Aracımı satıp başka araçlar alma düşüncesi olmama karşın artık. Bu konulardan sonra en azından aracımın huyunu suyunu biliyorum diyorum. Elimizdeki aracımızdan da olmayalım durduk yere... sıfır alana kadar binmeye devam.