bizi resmen kazıklamışlar...

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İbrahim kardeşim öncelikle çok geçmiş olsun. Davayı zaten başlatmışsın. Peşini bırakma ki millet olarak bu kadar sahtekar olmamızın maddi tarafı zaten mağdurların hakkını aramayıp Allah havale etmesidir. Manevi boyutu hakkında bir sürü yazılmış, çizilmiş. Bütün dinlerin kitapları da doğru-dürüst ol der. Neden herkes sadece İslamiyete dem vurmuş anlayamadım. Konuyu alevlendirmek istemem, polemik olmasın lütfen kimseye karşı değil sadece sadece ortaya fikrimi söyledim.
5664 ne kadar güvenilir tartışılır. Neticede muayene geçmişi belli. 2006 model aracın çok çok 2010 ve 2012 deki km gösterir. Önceden düşürülmediği ne malum. Ama yine de bir hizmettir işte. Yıllar geçtikçe işi daha çok yarar umarım.

Nice borçlar ödeniyor havadan sudan gelmiş. Adam kefil oluyor 80-100bin lira ödüyor. Krediyi çeken parayı ezmekle meşgulken kefilim canını dişine takıyor ödüyor. Allah kimseye göstermesin. Yani söylediğim beterlerini düşün, kafana takma ama kancayı tak ve bırakma.

Peygamberimiz bile söylemiş, her tür alacaklarınızı ve borçlarınız yazınız diye. O yüzden sözün senet olmasının ne dinen ne de ahlaken hiçbir mantığı yok.
Allah yar ve yardımcın olsun.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İbrahim'in mağdur edildiği konu nerelere kadar geldi :(. Herkes birbiri hakkındaki düşüncelerini özelden döksün. Müsaadenizle konu harici bütün mesajları silmeye başlayacağım.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
neler olmuş burada kıyametmi koptu yoksa :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yıl sonu temizliği diyelim :)

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burda yaşanan olaylar nedir bilmiyorum ama asıl konumuza dönersek son durum olarak galericiler kendilerine çok güveniyorlar yüzüme karşı davayı aç bekliyoruz der gibi laflar ettiler...bugün birkaç tanıdığımda açma boşuna masraf etme kaybedersin dediler kafam iyice allak bullak oldu...
2. konus ise ayrıca aracımın sorununda enjektörler olduğu ortaya çıktı enjektörin kurumları temizleyelim derken enjektörden olduk...yeni enjektör arayışındayız...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence davayı açın.sahibindenin görüntüleride varsa davayı kazanırsınız. hatta yaptığınız masraflarında faturalarını alıp davaya sunarsınız 150 bine geldi diye aldım araba 200 bini devirmiş bu yüzden bu masraflarda çıktı derseniz o masrafları bile alabilirsiniz...

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim burada yığınla galerici var....Çoğu düzenbaz,tefeci,mafya.....Hani bunlarıda göz önünde bulundurmanızı öneririm...Ben olsam yine de davayı açardım...

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence davayı açın.sahibindenin görüntüleride varsa davayı kazanırsınız. hatta yaptığınız masraflarında faturalarını alıp davaya sunarsınız 150 bine geldi diye aldım araba 200 bini devirmiş bu yüzden bu masraflarda çıktı derseniz o masrafları bile alabilirsiniz...

Bizim burada yığınla galerici var....Çoğu düzenbaz,tefeci,mafya.....Hani bunlarıda göz önünde bulundurmanızı öneririm...Ben olsam yine de davayı açardım...

davayı açmak sorun değil açarım fakat kaybedersem benim avukatım karşı tarafın avukatı ve mahkeme masrafları var...ve galericinin kendinden bu kadar emin konuşmasıda beni şaşırttı...satranç gibi bir sonraki hamleyi tahmin etmek gerekiyor...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
İbrahim, dediğim gibi enjektör çıkmış, geçmiş olsun. Dava konusunda kazanılan davaları okudum diye hatırlıyorum. Google da yaptığınız arama sonucunda bir yargıtay kararı vs. denk gelmedi mi? Sonuçta bir nevi dolandırıcılık söz konusu.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İbrahim, dediğim gibi enjektör çıkmış, geçmiş olsun. Dava konusunda kazanılan davaları okudum diye hatırlıyorum. Google da yaptığınız arama sonucunda bir yargıtay kararı vs. denk gelmedi mi? Sonuçta bir nevi dolandırıcılık söz konusu.

emre internetten bir kaç örneğe baktım fakat bu galerici nden bu akdar kendine güveniyor onu anlamış değilim...birde çevremdek insanlar yo açma kaybedersin diyorlar...kaybedersem eğer mahkeme masrafları avukat masrafları bunlarıda ben karşılayacagım ve burdanda zarara uğraycagım...