bizi resmen kazıklamışlar...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Siyaseti geçelim,
İbrahim araçtan ne kadar soğuduysan da, memnun ise eğer; ver mahkemeye 2 sene sürer, hemde bu süre zaafında aracına binersin. Tabii bu senin lehine olmaz sanırsam, avukata danışmak gerek.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun avukatlara danıştım çok büyük ihtimalle kazanırırz diyorlar garantisini veriyorlar...aracı kaç km de aldığımın kanıtı sahibinden ilanı var ve şuandaki kmde belli yanımda aracı alırken 1 kişi vardı oda şahit...fakat sorun şurda meydana çıkıyor bildiğiniz üzere ben bu aracı opel vectramı vererek aldım üstüne para verdim fakat satış sözleşmesi yapılırken araçların fiyatlarını yazmamışlar sadece üste kalan rakamı yazmışlar...ben bu aracımı kaça verdiğimi nasıl isbatlıyacagım???ve aracı aldığım rakamı şu rakama aldım diye nasıl ısbatlıyacagım?

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım sonuna kadar git sakın geri adım atma muhakkak senin lehine dönecektir.

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Konuya dönecek olursak, bende Calibra için sorgu yaptım. Kilometrede sorun yok. Hasar kaydı yok.

Bu mesaj kaç para bilen var mı? iki faturalı hattımın birinden attım. Bakiye yok dedi :D diğerinden atınca cevap geldi ama kaça geldi acep?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Konuya dönecek olursak, bende Calibra için sorgu yaptım. Kilometrede sorun yok. Hasar kaydı yok.

Bu mesaj kaç para bilen var mı? iki faturalı hattımın birinden attım. Bakiye yok dedi :D diğerinden atınca cevap geldi ama kaça geldi acep?

Kendi internet sitesinden yaptım. 4 TL yazıyor, mesaj o yönde geliyor.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

3 veya 4 tl gibi bir rakam yansıyo faturaya zamanında çok gönderdim de:D

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun başıma gelenlere inanamıyorum:(:(:(sabahlareyin 8.30-9.00 civarı giderken aracım yolda fincan kırdı...aracım sanayiye çekildi...ve aracım egzantirikmili yemiş ve fincanlar siboplar sibop lastikleri komple değişiyor tahmini 1000-1500 tl masraf çıktı...ve bu egzantirik sorunu benden kaynaklanan bir sorun olmadığını söyledi ustam...:(:(moralim aşırı derecede bozuk üst üste geldi herşey...ben aracı geri iade etmeyi düşünürken hiç yok yere para sıkıntısının içinde birde masraf açtı...bıktım bunaldım kaç gündür evde ailemle kavga etmekten millete laf anlatmaktan yoruldum bunaldım...stres sıkıntıdan bunaldım...

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ALLAH yardımcın olsun ibrahim bey :( tıpa tıp aynısını yaşadım işte aile maile hepsi karışmıştı bi araba aldım çok zor ama hepsi gelip geçiyo emre beyin dediği gibi ALLAH sağlık versin para pul dediğin neki arabaya 1 harcan 2 harcan olur biter hepsi ödenir insan hayatta ne borçlar ödüyo sen kendini sakın strese sokma erkeğe çok düşünmek yaramaz derler bizim buralarda.

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bugun başıma gelenlere inanamıyorum:(:(:(sabahlareyin 8.30-9.00 civarı giderken aracım yolda fincan kırdı...aracım sanayiye çekildi...ve aracım egzantirikmili yemiş ve fincanlar siboplar sibop lastikleri komple değişiyor tahmini 1000-1500 tl masraf çıktı...ve bu egzantirik sorunu benden kaynaklanan bir sorun olmadığını söyledi ustam...:(:(moralim aşırı derecede bozuk üst üste geldi herşey...ben aracı geri iade etmeyi düşünürken hiç yok yere para sıkıntısının içinde birde masraf açtı...bıktım bunaldım kaç gündür evde ailemle kavga etmekten millete laf anlatmaktan yoruldum bunaldım...stres sıkıntıdan bunaldım...

Sıkma canını, bazen böyle zamanlar oluyor.. Maddiyat için ailenin kalbini kırdığına değmez. Senlik bir durum yok sonuçta.

Bende 2010 sensinde 1 ayda 6 kez ceza yemiştim. 700tl civarı ceza ödedim. Hele birini gecenin 2 sinde ara sokakta tekyönden yedim. :D

mahallede köpek bile yok bi ben varım tersten girmişim haberimde yoktu, yola bi çıktım polis arkamdan görmüş yetişip ceza yazdı :D