bizi resmen kazıklamışlar...

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muayeneye girdiğiniz tuv istasyonuna gidip durumu anlatın. muayeneyi kim gerçekleştirdi ise gerekeni yaparlar. daha doğru düzgün bilgisayar tuşlarına basamayan adam otomobili nasıl muayene edecek...

en kısa zamanda gidecem yoksa arabayı satmaya kalksam ben dicem 160.000 de alacak kişi tramer sorgulaması yapacak orda çıkacak 98.000 adamın gözünde sahtekar durumuna düşecem. abi gerek yok ben o kazığı bir kere yedim ALLAH kimseye yaşatmasın çok zor toparladım acısını ben bilirim kimseye de üç kağıt yapamam.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muayene raporunuz duruyor mu orada kaç km yazıyor doğru km ise bu belgeyse başvuru yapabilirsiniz satarkende alıcının içi rahat olur

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muayene raporu duruyo orda 98.611 km yazıyo ama kadranda 161.000
alacak kişi ne kadar yemin etsende adam bir kere kıl kaptımı daha o adamı ikna edemezsin buda bizim zararımıza olur bizi kandırıyo derler. hani öyle bişey olsa arabayı aldım yaklaşık 2 ay sonra komple motor yapıldı yapılırken araba 148.000 km deydi o zaman çektirirdim ama gerek yok doğrusu neyse o.
en kısa zamanda gidecem düzelttirmeye bakalım ne olacak paylaşırım burda sonucu..

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun galerici ile konuştum hala ortağımla konusmadım konuşup sana döneceğim diyor...ortağıda yan dükkanda halbuki buna bir çözüm bulun dedim yeter uzadıkca uzuyor dedim ama hiç tatmin edici cevaplar alamadım...param yok diyor şuanda...beklemek kadar sıkıcı işey yok ne olacaksa olsun artık...ben bu araca kasko yaptırmıstım bpşuna kasko ödemiyeyim artı kredi ödüyorum bu araca bunuda ödemek istemiyorum...

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muayene raporu duruyo orda 98.611 km yazıyo ama kadranda 161.000
alacak kişi ne kadar yemin etsende adam bir kere kıl kaptımı daha o adamı ikna edemezsin buda bizim zararımıza olur bizi kandırıyo derler. hani öyle bişey olsa arabayı aldım yaklaşık 2 ay sonra komple motor yapıldı yapılırken araba 148.000 km deydi o zaman çektirirdim ama gerek yok doğrusu neyse o.
en kısa zamanda gidecem düzelttirmeye bakalım ne olacak paylaşırım burda sonucu..

benim durumumla aynı işte adamlar aracı baktırdı begendi sürdüler kmlerce aracı çok begendiler muhteşem dediler adam anahtarı bile aldı cebine koydu ama bu sorgu gelince hepsi mahvoldu...

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aldığım galerici parayı verme konusunda somut adımlar atmıyor nedense...şimdi baktımda 2010 model honda civic elegance getirmiş ilk sahibinden 60000 de araç.acaba gidip bu araçla takas mı önersem paramı alamıyorum aracımıda bu halde satamıyorum???

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Satarsın ama için el vermez, galerici de başkasına satacak bunu da biliyorsun. Aslında dolaylı olarak o araç başkasına düşürülmüş km de gidecek. Honda Civic sınıfına düşebilirsiniz, eğlenceli bir otomobildir, üst segmenti aratmaz, yalnız efsane yakıt tüketimi var, bilginize.

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aldığım galerici parayı verme konusunda somut adımlar atmıyor nedense...şimdi baktımda 2010 model honda civic elegance getirmiş ilk sahibinden 60000 de araç.acaba gidip bu araçla takas mı önersem paramı alamıyorum aracımıda bu halde satamıyorum???

Çok geçmiş olsun, ne yaparsan yap galericiden nakit para çıkmaz, Honda veya başka araç kafana yatarsa, piyasasını araştır, servise ekspertiz yaptır rapor al, zarar etmeyecek şekilde takasa girmeye çalış.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun gittik bahadırla galericiye galerici almıyor aracımı...ben alamam param yok diyor alrısamda sattığı fiyatın altında alıyor kmsini yükseltip buraya koyalımda satalım diyor...bende son olarak mahkemeye vermeye dava açmaya karar verdim savcılığa ve tanıdığım avukatlara sordum büyük ihtimalle lehine olur diyorlar...

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun gittik bahadırla galericiye galerici almıyor aracımı...ben alamam param yok diyor alrısamda sattığı fiyatın altında alıyor kmsini yükseltip buraya koyalımda satalım diyor...bende son olarak mahkemeye vermeye dava açmaya karar verdim savcılığa ve tanıdığım avukatlara sordum büyük ihtimalle lehine olur diyorlar...

En iyisini yapıyosun sonuna kadar uğraş adam alsın boyunun ölçüsünü bide esnaf olucak