bizi resmen kazıklamışlar...

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
emre internetten bir kaç örneğe baktım fakat bu galerici nden bu akdar kendine güveniyor onu anlamış değilim...birde çevremdek insanlar yo açma kaybedersin diyorlar...kaybedersem eğer mahkeme masrafları avukat masrafları bunlarıda ben karşılayacagım ve burdanda zarara uğraycagım...

Galerici ne diyecektiki ıbrahim bey aç verelim parayı demez, caydirma politikası uyguluyor işte, cevrenizdwkilerde bilindik türk halkı işte, açıp kazanınca helal olsub adama bak diyecekler işte...

Açın hakkınızı arayın bence kazanırsınız....

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emre internetten bir kaç örneğe baktım fakat bu galerici nden bu akdar kendine güveniyor onu anlamış değilim...birde çevremdek insanlar yo açma kaybedersin diyorlar...kaybedersem eğer mahkeme masrafları avukat masrafları bunlarıda ben karşılayacagım ve burdanda zarara uğraycagım...
Riske girmezseniz bu dünya da fazla bir şey kazanamazsınız...Eğer bu davayı açmazsanız bana göre kendi kendinizi yersiniz ilerde...Pişman olmayın da...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Geçtiğimiz hafta buradaki araba pazarına gittim. Belki eli yüzü düzgün bir şey bulurum diye... Koskoca pazarda bir tane Focus vardı. Satan kişi işçiymiş. Güven veren bir tipti. Araç fena değildi. 2007 Focus TDCI Ghia 108.000 km. Al aşağı ver yukarı 28.500 TL'ye anlaştım. Pazartesi günü alıp servise götürecektim ve satışını alacaktım. Pazartesi servisteki arkadaşı arayıp ne zaman geleyim diye sordum. Gelmeden aracın motor nosunu ver dedi. Verdim sorgulama yaptı. :) Araç 2009'da servise 152.000 km ile girmiş. Bir de hasarı varmış. :) Şu anda en iyi ihtimalle 200.000 km'dedir dedi arkadaş. Ben de haliyle vazgeçtim. Çok çok iyi sorgulamak gerekiyor. İkinci el tam bir kurt kapanı olmuş ne yazık ki! Bu arada geçmiş olsun... İnşallah en yakın zamanda sonuçlanır.