Astranın Yeni Dizel Motoru

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astranın Yeni Dizel Motoru

türk_187 link' Alıntı:
eger 1.6 dusuk fuygun fiyattan piyasaya sokulursa tercih edilir.

e o zaman bende alırım neden almiyim :) ama sports touruer bile 56 bi,n tl den çıktığına göre kaldı ki sport versiyonu... bence hiç de ucuz olmaz...

diagnotics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

warlordares link' Alıntı:
[quote author=türk_187 link=topic=1100.msg23337#msg23337 date=1302039304]

e o zaman bende alırım neden almiyim :) ama sports touruer bile 56 bi,n tl den çıktığına göre kaldı ki sport versiyonu... bence hiç de ucuz olmaz...
[/quote]
valla piyasaya yeni focus falan canavar gibi motorlarla giriyor..teknolojisi ortada.. ee renaultunda 1.6 130 hp 320 nm motor ürettiği ve bu bahar sonunda piyasaya süreceğide konuşuluyor.. bu arabalarınında beklenen liste fiyatını söylüyorum 56 bin tl civarı(full versiyon) ayrıce dizel yeni c4 de full 48-50 bin civarı.. ee dizell astra 1.3 kaç para?? 56  bin.. opel eğer 1.6 motoru veya 1.7 motoru getirip bunun fiyatı 60bindir derse alana hayırlı olsun derim  ;D  yani kısacası böyle motora sahip bir aracın fiyatı şuanki dizeli geçmez.. o yüzden sizde 1.6 motorlu bir araç alabilirsiniz isterseniz.. tabi şuanki aracınızı satarken yapacağınız zararı karşılamak kaydıyla..

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1,6 dizel  yıllık vergi olarak üst segmente değil hatta 1,4 1,5 1,6  hep aynı yıllık vergi diliminde. 1,7 üst vergi sınıfında.  tabi alırken ֖tv fark edebilir sanırm onunda  kademeleri vardı. ama unuttum şimdi. 

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

diagnotics link' Alıntı:
[quote author=warlordares link=topic=1100.msg23338#msg23338 date=1302039414]
[quote author=türk_187 link=topic=1100.msg23337#msg23337 date=1302039304]

[/quote]
valla piyasaya yeni focus falan canavar gibi motorlarla giriyor..teknolojisi ortada.. ee renaultunda 1.6 130 hp 320 nm motor ürettiği ve bu bahar sonunda piyasaya süreceğide konuşuluyor.. bu arabalarınında beklenen liste fiyatını söylüyorum 56 bin tl civarı(full versiyon) ayrıce dizel yeni c4 de full 48-50 bin civarı.. ee dizell astra 1.3 kaç para?? 56  bin.. opel eğer 1.6 motoru veya 1.7 motoru getirip bunun fiyatı 60bindir derse alana hayırlı olsun derim  ;D  yani kısacası böyle motora sahip bir aracın fiyatı şuanki dizeli geçmez.. o yüzden sizde 1.6 motorlu bir araç alabilirsiniz isterseniz.. tabi şuanki aracınızı satarken yapacağınız zararı karşılamak kaydıyla..
[/quote]

E kıyasladığınız arabaları neden almadınız neden astra tercih ettiniz... işte fark orada... kaliteli malzeme, teknoloji, güvenlik... Ford Focus Titanium 1.6 aynı para astra 1.3 dizel ama kalitesiz, espsiz, tcsiz, yani güvenliksiz...

hem astrayı göklere çıkartırsınız Focuscular geldiğinde hem aynı kategoriye koyarsınız itiraz etmek istediğinizde... Ben arabaya 46bin verdim ama focusdan farkı vardı, c5 den farkı vardı oyüzden aldım... okfarka verdim... şimdi sport touruer 56 bin tl... 1.3 dizel spor versiyonu siz nasıl düşünürsünüz daha üst motorun 40-50 bin olacağını... yeni FOCus içini gördünüz mü.. incelemerlin ne kadar kalitesiz olduğunu anladınız mı?... bence astrayı neden aldığınıza bakın..

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akın link' Alıntı:
1,6 dizel  yıllık vergi olarak üst segmente değil hatta 1,4 1,5 1,6  hep aynı yıllık vergi diliminde. 1,7 üst vergi sınıfında.  tabi alırken ֖tv fark edebilir sanırm onunda  kademeleri vardı. ama unuttum şimdi. 

ben 1.6 1.7 ve 2.0 aynı segmentte olduğunu biliyorum ama yanıulıyor olabilirim.

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İşte cevabı
Aracınız

* Focus
   * Gövde: 4 Kapı
   * Donanım Seviyesi: Titanium
   * Motor: 1.6TDCi 109PS
   * şanzıman: Manuel

Baz Araç Fiyatı

50,864 TL
Renk

Mürekkep Mavi
Döşeme

Siyah Kumaş
Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Liste Fiyatı

54.431,00 TL
Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı (Destekli Kredili)

52.826,00 TL
Tavsiye Edilen Kampanyalı Anahtar Teslim Fiyatı (Peşin)

51.756,00 TL

bu arabayı alır mısınız ? Boş esp yok, tcs yok, güvenlik yok, kalitesiz malzeme..Ford'un kendi sayfasından alınmıştır... Yeni Focus nereden çıkacak merak ettiniz mi ? Fiesta konsolu ile..  Bu arada bu fiyat yeni Focus'un değil arkadaşlar yalnış anlaşılmasın.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar kimse burda focusu övmesin, focusu övcek adam gitsin focus alsın. burası astra forumu ve aracımızı seviyoruz biz

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akın link' Alıntı:
Arkadaşlar kimse burda focusu övmesin, focusu övcek adam gitsin focus alsın. burası astra forumu ve aracımızı seviyoruz biz

bende aynen bunu söylüyorum :) sayın akın...hatta ben 1.3 dizelimi de koruyorum :D

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Focusun motoru zaten iyiydi, ecoflex alan herkes, focus, megane, citroen ... gidip alabilirdi. Akın Bey'e katılıyorum.