Astranın Yeni Dizel Motoru

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com
Ynt: Astranın Yeni Dizel Motoru

PM'den bekliyorum.. en azından bayinin sercvisin adını verin.... bu iş çok canımı sıktı. ağzı olan konusuyor...

bir de boyle bazı arkadaslar konusurken siz, bakınız, ediniz, lütfen, yanlış ifade etmiş olabilirim.. kusura bakmayın, lütfen daha dikkat edelim gibi nazik kelimeleri kullanırlarsa, tartışmalar polemiğe dönüşmez... bu forum seviyeli ve düzeyli bir forumdur. hepimizin eğitim düzeyi yüksek... veya hayat tecrübesi kazanmış insanlarız. ben de bu konudaki hassasiyetlerimi bildirmek istedim...

atsuma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fiatla opel arasında artık bir anlaşma yok diye biliyorum
1.4 turbo aracımından önceki araç 1.6 120 hp 320nm tork gücüne sahip lancia delta idi
atak bir arabaydı yokuşta fazlasıyla anlıyorsunuz

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

arkadaşlar dün tekrar aradılar GM'den... 011zaa ... baya bi ciddiye almışlar... bir de beni aradıkları numara +49'la başlıyordu. ahanda alamanyalardan arıyorlar dedim, telefonu açarken.... :D.. son konuşmada da tekrar kesin bir dille yalanladılar bu haberi...

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Az önce bende boş vakitten yararlanıp bayime gidiym dedim, şöle bi astralara bakıp gelirim ddim. Gitmişkende konu ile ilgili bilgi aldım, GM ile görüşüldüğünü, bu haberin gerçeği yansıtmadığını söylediler. Bu arada aracımı ևarşamba günü teslim alacağımı da belirttiler  dancee