Astranın Yeni Dizel Motoru

diagnotics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astranın Yeni Dizel Motoru

bak bir önceki mesajıma neden segmentten bahsettiğimi anlarsın o zaman... oku bence...
[/quote]
tamam siz hala saygı çerçevesini aşan konuşmalara dewam edeceksiniz gibi gözüküyor.. o yüzden ben sizin seviyenizde tartışmayacağım.. istediğiniz aracı savunabilirisiniz.. hayırlı olsun..

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

diagnotics link' Alıntı:
[quote author=warlordares link=topic=1100.msg23411#msg23411 date=1302084498]
bak bir önceki mesajıma neden segmentten bahsettiğimi anlarsın o zaman... oku bence...
[/quote]
tamam siz hala saygı çerçevesini aşan konuşmalara dewam edeceksiniz gibi gözüküyor.. o yüzden ben sizin seviyenizde tartışmayacağım.. istediğiniz aracı savunabilirisiniz.. hayırlı olsun..
[/quote]

Mesajları okumayı öğrenin bence
1. GM nin yanında olmadığımı bu motorun çıkabileceğini söyledim
2. Nedenlerini anlattım
3. Başımdan geçen olayı anlattım
4. Anlamsız alıntılarla meseleyi buraya taşıdınız. Mesajları dahi okumadınız
5.Konuyu Ford Focus'a siz getirdiniz
6.Sonra seviyesizlikten bahsediyorsunuz..E yuh artık

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

Arkadaşlar  Opel Türkiye ile görüştükten sonra  bu konuya son noktayı şu şekilde koymak istiyorum.....

1. opel türkiye 1.3 dizel seçeneğinin, Türkiye'de en çok talep edilen segmenti olduğunu ve taleplere yetişilemediğinden bahsetti..
2. 1.3 dizel motorları ile ilgili herhangi bir şikayet kayıtlarının olmadığı bilgisini verdi..
3. 1.6 motor seçeneği sunmak yerine 1.7 motor seçeneğinin belki 2012 yılında türkiye'ye sokulabileceğini fakat bu konuda da talep olmadığından bahsetti. bu nedenle 1.7 motor seçeneği dururken, halihazırda 1.3 tatmin edici sonuçlar verirken, 1.6 motor getirilmeyeceği bilgisi verildi.
4. kesinlikle bu tip haberlerin spekülatif olduğu ve en çok satışın gerçekleştiği 1.3 ecoflex segmentine zarar verilmek istendiği bilgisi verildi...
5. herhangi bir konuda kullanıcıların rahatlıkla kendilerine ulaşabilecekleri, değerlendirmede bulunabilecekleri, varsa şikayetlerini kayda geçirebileceklerini belirttiler
6. bu tip spekulatif bilgiyi sağlayanların(ister yetkili servis, yetkili bayi veya isterse herhangi bir merci) bildirilmesi durumunda yasal takibat yapılabileceği bilgisi iletildi..

SONUև: 1.3 dizel seçeneği Opel Türkiye'nin yüzünü güldürürken, müşteri memnuniyetsizliği sözkonusu  değilken 1.6 motor bilgisi mesnetsiz ve gerçeği yansıtmamakta ayrıca GM'nin politikası ile uyuşmamakta....

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

türk_187 link' Alıntı:
Arkadaşlar  Opel Türkiye ile görüştükten sonra  bu konuya son noktayı şu şekilde koymak istiyorum.....

1. opel türkiye 1.3 dizel seçeneğinin, Türkiye'de en çok talep edilen segmenti olduğunu ve taleplere yetişilemediğinden bahsetti..
2. 1.3 dizel motorları ile ilgili herhangi bir şikayet kayıtlarının olmadığı bilgisini verdi..
3. 1.6 motor seçeneği sunmak yerine 1.7 motor seçeneğinin belki 2012 yılında türkiye'ye sokulabileceğini fakat bu konuda da talep olmadığından bahsetti. bu nedenle 1.7 motor seçeneği dururken, halihazırda 1.3 tatmin edici sonuçlar verirken, 1.6 motor getirilmeyeceği bilgisi verildi.
4. kesinlikle bu tip haberlerin spekülatif olduğu ve en çok satışın gerçekleştiği 1.3 ecoflex segmentine zarar verilmek istendiği bilgisi verildi...
5. herhangi bir konuda kullanıcıların rahatlıkla kendilerine ulaşabilecekleri, değerlendirmede bulunabilecekleri, varsa şikayetlerini kayda geçirebileceklerini belirttiler
6. bu tip spekulatif bilgiyi sağlayanların(ister yetkili servis, yetkili bayi veya isterse herhangi bir merci) bildirilmesi durumunda yasal takibat yapılabileceği bilgisi iletildi..

SONUև: 1.3 dizel seçeneği Opel Türkiye'nin yüzünü güldürürken, müşteri memnuniyetsizliği sözkonusu  değilken 1.6 motor bilgisi mesnetsiz ve gerçeği yansıtmamakta ayrıca GM'nin politikası ile uyuşmamakta....

hele şükür birader... tam zamanında yetiştin...dediklerim tek tek çıktı işte..sonunda hele şükür... anlatmaya çalıştığımız konuyu GM teyit etti..

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

türk_187 link' Alıntı:
Arkadaşlar  Opel Türkiye ile görüştükten sonra  bu konuya son noktayı şu şekilde koymak istiyorum.....

SONUև: 1.3 dizel seçeneği Opel Türkiye'nin yüzünü güldürürken, müşteri memnuniyetsizliği sözkonusu  değilken 1.6 motor bilgisi mesnetsiz ve gerçeği yansıtmamakta ayrıca GM'nin politikası ile uyuşmamakta....
greatt

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

bu arada sn Akın size bu bilgi veren bayinin ve kişilerin adlarını pm'den verebilirseniz. opel türkiye'ye ileteceğime söz verdim... çünkü şiddetle hangi bayiden veya serviste bu yorumun yapıldığını istediler... 011zaa

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Beyler,

Bu ikili tartışmalar biraz sıkmadı mı artık? Neden yazarken biraz usluba dikkat etmiyorsunuz?

Fikir ayrılıklarına düşerken düşüncene saygı duyuyorum diyin ve olayları uzatmayın. Bunları da biz mi yazalım buraya tek tek.

Forumun tadı kaçmaya başlıyor içimden bilgi paylaşmak gelmiyor. Bana üye sildirtmeyin.

Saygı çerçevesi altında konuşalım dedik herkese sayın dedik ama iyi niyetimiz biraz süistimal ediliyor bu da canımı sıkıyor.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

türk_187 link' Alıntı:
bu arada sn Akın size bu bilgi veren bayinin ve kişilerin adlarını pm'den verebilirseniz. opel türkiye'ye ileteceğime söz verdim... çünkü şiddetle hangi bayiden veya serviste bu yorumun yapıldığını istediler... 011zaa
pm atayım ama adamlar işten atılmasın :)  Bu arada rkadaşlar lütfen saygı sınırını aşmayalım