Astra J OPC vs Honda S2000

Siz olsaydınız ne yapardınız?

• S2000'i satmazdım.

Oy: 9 45.0%
  • Satıp Astra Opc alırdım.

Oy: 11 55.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra kullanım ve görüntü olarak bir süre sonra sizi kesinlikle tatmin etmeyecektir. s2K ise yıllar geçse de hem sürüş zevki hem de görünüm olarak kendinden bıktırmayacak bir araç. Zaten bence şimdiden klasikler listesine girdi bile.

Ben yerinizde olsam asla S2K yı OPC için değiştirmezdim. Ha amaç dediğiniz gibi arada uzun yola gidiim vs ise bence benzer öezlliklerde bir araç kiralayın olsun bitsin. S2K da garaj da yatsın :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şuan toyota supra nasıl ulaşılamaz konumda ise hoda s2000 de bir süre sonra o duruma düşecek, roll yaparken kamyon altına giren, bariyerlere geçiren s2000 lerle birlikte sayısı git gide azalacak ve bulunmaz hint kumaşı olacak, arabanın ender olması gibi bir durum var. Eğer hala üretliyor olsaydı kesinlikle opc ile değişilmesinden yana olurdum :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s2000 o arabada ne konfor var nede birşey ama ben olsam satmazdım diyorum astra opc var diğer tarafta herşey bulunmakta araçta. allah yardımcın olsun :D

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şöyle düşünelim S2K çıkıtğında ve sonrasında

bertone OPC
Corsa OPC
Astra H OPC
speedster
opel GT

modelleri Opel'de ürün gamına girdi. Şimdi hangisinin esamesi S2K kadar okunuyor? Buradan J kasa OPC nin de ileriki durumunun ne olacağı belli. Yanlış anlamayın OPC leri asla kötülemiyorum, ama üstte yazdığım sebeplerden S2K yı bırakmazdım

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yorumlar için birbir teşekkür ederim. Gerçekten açıklayıcı ve mantıklı şeyler söylemişsiniz. Enine boyuna biraz düşündüm oturup, gerçekten güzel araç ama dediğiniz gibi bir efsaneyi sonlandırmaya değmez, özellikle rengi vs. çok içime sinmedi. Sıfır alma imkanım yok,ki hoş; olsa da o parayı vermezdim; fiyatı sebebiyle cazip gelmişti ancak arştırdığımız kadarıyla da biraz yorulmuş araç.

Bu sebeple konu kitlenebilir veya silinebilir ; S2000 e devam :)

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yorumlar için birbir teşekkür ederim. Gerçekten açıklayıcı ve mantıklı şeyler söylemişsiniz. Enine boyuna biraz düşündüm oturup, gerçekten güzel araç ama dediğiniz gibi bir efsaneyi sonlandırmaya değmez, özellikle rengi vs. çok içime sinmedi. Sıfır alma imkanım yok,ki hoş; olsa da o parayı vermezdim; fiyatı sebebiyle cazip gelmişti ancak arştırdığımız kadarıyla da biraz yorulmuş araç.

Bu sebeple konu kitlenebilir veya silinebilir ; S2000 e devam :)

Ben opc demiştim ama yinede tebrikler, güzel karar :D

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun.Nikah tazelemiş oldun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...