Astra J nin en beğenmediğim yanı!

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J nin en beğenmediğim yanı!

koray5511 link' Alıntı:
En önemli sorun kelebekcamlarındaki sütunlar görüş açısını kısıtlıyor.ses sistemi samimiyetle söyleyim iyi değil.vites geçişleri daha iyi olabilirdi. daha önce kullandıgım aracım golf 5 olmasına ragmen bu yönlerinle astra zayıf kaldı.diğer her yöndende memnunum.
+1

iurista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ilk iki vitesteki hızlanma sorunu.....
ben bu durumdan çok müzdaribim.. gözlerimi kapatıyorum motoru dinliyorum öff be ne çabuk yiyo gazı nasıl da bağırdı yavrum benim diyorum... gözlerimi açıp göstergelere bakıyorum 30 yazıyla otuz....  ??? 31agryyy 012uhu İkinci vites neredyse aynı... bire göre iyi tabii... üçten sonra zaten bence kendine geliyo araç... geçen 140 ile giderken bi subaru makasa girmeye kalktı sağ arka kapıda farkettim.. gazı kökledim birden 160 çıktı 170-180 derken  ne yapıyom dedim kendi kendime yavaşlayıp sağ şeride geçip yol verdim.. ama subaru toplayamadı orada.. sonra geldi yetişti ama ben zaten yavaşlamıştım.. üst vites performansı gerçekten iyi ama ilk iki vites bence tamamen hayal kırıklığı..  031blaa

ulkm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Astra için olumsuz bir şey düşünüyorum 1 saattir, ama ne bulabiliyorum ne de bulduğum şeyi söylemeye değer buluyorum. Sanırım Astra j iyi bir sanat eseri,  heykeltraştan çıkmış... Yıllar sonra iyi bir koleksiyon parçası da olur ve yıllara dayanır. ևünkü çok sert ve sağlam bir araba olmasına rağmen ruhuyla insanları ısıtıp sarıyor  ;D kendini sevdiriyor.

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tek sorun sert plastıgın yapmıs oldugu cıtırtılar

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

marşpiyel :D.ben marşpiyelimi çarptıktan sonra dikkat ettim sokaktaki dolu astra j nin marjpiyelinde hasar var.ne talihsiz bir yer orası öyle :(

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

radyonun çevresindeki sert plastikte çıkmayan parmak izleri kalıyor. Bir de benim radyo cd 300 her gördüğümde ekranı küfür ediyorum.Böyle arabaya koyulurmu hesap makinası gibi ekran.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sohayli link' Alıntı:
radyonun çevresindeki sert plastikte çıkmayan parmak izleri kalıyor. Bir de benim radyo cd 300 her gördüğümde ekranı küfür ediyorum.Böyle arabaya koyulurmu hesap makinası gibi ekran.

Çıkıyor ancak zor; aracın iç aksam-gösterge tablosu temizliği için başka yerlerde kullanılmamış olan yeni mikrofiber bez kullanın, yeterli gelmezse hafif sabunlu suyla silip m.fiber bezle kurulayın.

cinaski12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim araç 1.6 115 hp edition
Öncelikle ve çok canımı sıkan rampada çekişten düşmesi, bu sorunun çözümünün de olmaması çok can sıkıcı
onun dışında iç mekandaki sert plastik malzeme

brave

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖n tamponun alçak olması ve karlığın durmadan sürtmesi  kasislerden filan geçerken çarprazlamasına geçiyorum :)