Astra J nin en beğenmediğim yanı!

fabrikka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1- ANTEN (Uzun olan)

Arkadaşlar gene mi şu anten diyeceksiniz ama detay detaydır işte.

Sevemedim şu anteni... kendimi kandırılmış hissediyorum, hiç bir fotoğrafta bu yoktu!
www.yeniastra.com'a bakmışsınızdır çoğunuz. Varmı bize verdikleri bu antenden? Yok!

Çözelim şu işi...

Bu arabada bu antenin ne işi var? Uzun saçma bir çubuk... Aşağıdaki linkteki gibi
bir anten taktıran yokmu aramızda? Ya da bunun gibi bir şey yapmak isteyen
valla gireceğim atölyeye yapıcam 10-20 tane dağıtacağım sevabına...

Proje şu;

Çevirerek çıkan antenin yerine fiberden balık sırtı shark anten yapacağız ama öyle yapmalıyız ki
radyo da çalışsın!!!

Kim var bu işte?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araclari-bmw-e90-balik-sirti-anten/detay/

2 - KEMER UYARI SESİ

Nasıl bir ses tonudur bu anlamam! Daha az rahatsız eden bir tarzda olamaz mı bu?
Tamam güzel uyar ama bağırma arkadaşım fısılda bize sevimli ol... Ne o öle daat daaaaatttt
VW yi sevmem hele Doğuşu hiççççç... Ama bu ses golfte iyi...

3 - USB KLASÖR GÖSTERMEME

Kardeşim tamam güzel USB okuyorsun harika da klasör klasör göstersene bana
4GB lık USB ye 300 MP3 attım ama klasör klasör gezemiyorum. İllaaa tek tek basacağız.
Not al OPEL bunlar... Mail atıcam zaten genel merkeze...

Benim için bunlar eğer bunlarda istediğim gibi olursa benim hanımı boşayıp kızımı yanıma alıp
ASTRA J'mde yaşamaya başlayacağım...

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J nin en beğenmediğim yanı!

Ben USB belleğimdeki müzikleri klasör klasör görebiliyorum; ancak sanıyorum klasörlerin hepsini tek bir liste halinde gösteriyor. Yani, örneğin A, B ve C klasörleri var diyelim. A ve C klasörleri aynı seviyede, B klasörü A'nın içinde olsun. Menüde yine de A, B, C diye aynı seviyede çıkıyor bütün klasörler. Hiyerarşik bir gösterim yok yani. Klasörleri göstermiyor derken bunu mu kastettiniz? Bende CD500 var bu arada, bu klasör listesini gösterme özelliği CD500'de varsa da diğerlerinde yoksa onu bilemiyorum.

Kemer uyarı sesi de beni hiç rahatsız etmedi, kemeri sürekli taktığımdan olsa gerek. ;)

fabrikka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

:)))

Güzel cevaplar olmuş ama anteni es geçmişsin...
Galiba CD400 te bu klasör sorunu var. Ezme beni bu konuda :)

Anten yorumunu merak edicem ama senin J'nde vardır balık sırtı :))))

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sayın fabrikka,

Sizi neden ezeyim  :-[, ezilmesi gereken birisi varsa Opel'dir bu durumda. Sizin de belirttiğiniz gibi klasörleri listeleme özelliği olmazsa olmaz bir özellik. Umarım en kısa zamanda bir yazılım güncellemesi ile bu özelliği kazandırırlar. En azından artiste, albüme, müzik türüne göre listeleme var mı? O da yoksa, USB'de 15-20'den fazla müzik varsa, ki genelde yüzlerce olur dediğiniz gibi, istediğiniz müziği bulmak işkence olur gerçekten.

Anten konusunda da haklısın, bende CD500 olduğu için balık sırtı var. Ben açıkçası CD400'de anten olduğunu bilmiyordum, CD500'de balık sırtı var, diğerlerinde anten yok zannediyordum (birçok araçta radyo dalgalarını aracın kaportasını anten gibi kullanarak alabiliyorlar sanırım, eski Vectra'larda böyleydi mesela). Sizin mesajınız üzerine nette küçük bir araştırma yapınca birkaç tane uzun antenli araç fotoğrafı buldum. Fotoğraflardan anladığım kadarıyla yaklaşık 20 cm uzunluğunda bir anten bu sanıyorum. O kadar kötü gelmedi bana açıkçası, ama fotoğrafların çekilme açısından vs. kaynaklanıyor olabilir tabii. Balık sırtı istiyorsanız da en kısa zamanda bir şekilde halledersiniz umarım, o kadar zor birşey gibi gelmedi bana burada konuşulan diğer bazı konulara kıyasla. Tavan döşemesinin sökülmesini gerektirir mi acaba?

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

serviste balık sırtı anten uygulamsı yapılıo gidip taktırabilirsiniz

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

balık sırtı anten resmi ve normal anteni araçla beraber resim olarak paylaşabilir misiniz?

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende CD 400 var ancak söylediğiniz gibi bir sorunum yok. Mp3 leri klasör olarak görebiliyorum istersem listelemeyi albüm, sanatçı yada türe göre sıralatabiliyorum.

fpotur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ftbilgisayar.com

Usb menusunun en alt kısmındakı kombınasyonda tek tek gorebılıyorsunuz klasorlerı...

fabrikka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aradım az önce Opel Odak topkapı servisini...

Balık sırtı anten yapıyorlarmış ve beyazada boyayabiliyorlar mış
yarım gün sürüyormuş bu ve ortalama 80 tl fiyat verdiler...

ilgilenen arkadaşlara önceki ve sonraki aracımın fotoğraflarını
buradan paylaşacağım...

fabrikka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben o menüye ulaşamadım...

Servise soracağım bunu...