Astra J Lpg Montajı

wasiyet1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Lpg Montajı

Merhaba arkadaşlar.  Yakın bir abim de 1.6 edition var yakıttan şikayetçi.  Bu landirenzo adlı firma hakkında bilgi verirmisiniz? Garanti koşulları nelerdir vs?

fatih407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yaklaşık 6000 km dir aracımı lpg li olarak kullanıyorum. Taktırdığım zamanda burda belirtmiştim. şuan 2 ay oldu ve hesabıma görede yakıt tüketimi karışık ortalamada 30 kuruş/ km civarıda. Lpg işleminin bana maliyeti 1500 tl olmuştu. Daha önce taktırmadığım için pişmanım şuanda  walll

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

boyle giderse bende lpg taktıranlardan olacagım...
100 tl benzinle 260 km yol yaptım ve bunun %70 şehir disı %30 sehir ici idi
arkadasımda ford focus var lpg li 10km de 1 lt yakıyor yani 100 km de 10 lt lpg
benim ise 8.2 lt benzin
aracım 1.6 edition sedan astra

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yok pasif degilde herkes cvbını buldugu için ondandır. bu konu üzerine cok konular acıldı sitemizin gecirdii bir veri kaybından dolayı diğerlei görünmüyor. sizde astra sedan derken yeni astra sedan mı?eski sedanlardansa zaten lpg için sorun yok yeni sedan ise sizi ilgilendiriyor konu yakıt ne kadar düşür haricinde motor arızalarıdır

huseyinco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar merhaba,
aracım astra j 1.4 140, aracı 2012 ocakta aldım.bugüne kadar 15600 km yol yaptım ve toplamda 5200 tl para harcadım.bende tüp taktıracağım heralde 3250 TL fiyat verdiler prins(yağlamalı sistem ile) için.bence biz fazla pinpirikli davranıyoruz sonuçta adamların 10.000 € para biçtiği bir araba..millet mercedese taktırıyor..

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

huseyinco link' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba,
aracım astra j 1.4 140, aracı 2012 ocakta aldım.bugüne kadar 15600 km yol yaptım ve toplamda 5200 tl para harcadım.bende tüp taktıracağım heralde 3250 TL fiyat verdiler prins(yağlamalı sistem ile) için.bence biz fazla pinpirikli davranıyoruz sonuçta adamların 10.000 € para biçtiği bir araba..millet mercedese taktırıyor..

hocam landirenzoyu opel servisleri kabul ediyormuş anlaşması varmış ben antalyanın en kaliteli lpg dönüşüm merkezinden aldım fiyatı 1600+250 yaglama sistemi

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onurody link' Alıntı:
yok pasif degilde herkes cvbını buldugu için ondandır. bu konu üzerine cok konular acıldı sitemizin gecirdii bir veri kaybından dolayı diğerlei görünmüyor. sizde astra sedan derken yeni astra sedan mı?eski sedanlardansa zaten lpg için sorun yok yeni sedan ise sizi ilgilendiriyor konu yakıt ne kadar düşür haricinde motor arızalarıdır
En yeni olanından sedan astra :))

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Landirenzo turbolu araçlara garantili kit getirdi getirecek baydı artık yaa  battle_Teroriste

EFSANE_SAMSUNLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar herkese selamlar. 1.6 115 ps edition sahibiyim. Bu araca tüp taktıran arkadaşlardan km ve arıza durumları hakkında bilgi alabilirmiyiz.  thnxx