Astra J Lpg Montajı

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Astra J Lpg Montajı

alize05 link' Alıntı:
arkadaşlar, ankarada bu landirenzonun piri denebilecek bir usta var mıdır? varsa nerede? benim araç iki ayda ikinci kez arıza ışığı yaktı. götürelim de baksın sıkıntı neymiş.

OPAL.

İrfanP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Ynt:

nanisa' Alıntı:
ouzhn06 link' Alıntı:
abi ben ivedikde mocan otogazi iyi biliyorm. Her giden cok memnun hem iscilimte hem sonrasinda. Bende taktirmayi cok düşünüyorum fakat tereddüt var iste. 1.4T olmasından dolayı.
bak orası doğru ışte oraya gıden cok memnun hatta bızım sıtede wıng35 adlı uyemızde orda taktırmıştı ve on numara olmuştu hatta ben bıle adapazarından oraya gelıcektım kı sonra ızmıtte FS otogaz  dıye bır yer varmış mocan nın oğretmenıymış bu adam ve Adapazarı ızmıt bolgesını toplayıp semıner veren adammış  ben cok memnunun 1.4 turbo olayına gelınce burda tanıdık arkadaşlarımda var senın motorda onlarda lendırenzo var ve 125000 km de subapları erıdı yanı fazlasıyla amortı ettı kendını  yanı taktırabılırsın 

Bursa da var mı bu ustanın öğrencisi hocam :)

AYDINLI09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Astra J Lpg Montajı

Merhaba bende 2013 model 1.4 turbo 140 beygir ASTRA J HB  cosmo beyaz renk otomatik vites sanroflu aracım mevcut aracı 2014 Haziran ayında 5.000 km. de aldım aracı 10.000 Km. ye kadar benzinde kullandım ama bu arada da bu modellere hangi tür tüp sistemi takıldığını da araştırdım ve LANDRANZO yağlamalı LPG sisteminin randımanlı olduğunu öğrendim ve AFYON ilinde bulunan EMEK otogazda daha önceki aracıma 2005 yılında lpg takan ustamın bayiliği olduğunu öğrendim ve tereddüt etmeden aracımı götürüp montajını yaptırdım çok güzel bir montaj yaptılar lpg tankı 42 litrelik simit tankı takıldı doldurduğumda 36-38 litre arası gaz alıyor ayrıca flas lube yağ kullanıyorum yağın damlama seviyesini kendim ayarlıyorum artık lazım olduğunda internetten sipariş verip temin ediyorum çok memnunum  şuan aracım 38.000 km.de ancak şunu belirtmeliyim bu araçların motor ömrü tüp taktırmadan kullanırsanız 100.000 km dir yani siz benzinde de tüpdede kullansanız aracın sübabları magnezyum alaşımlı olduğu için ömrü bu kadardır ama aracınıza yağmala kitsiz lpg sistemi taktırırsanız 30.000 km de sübablar erir ancak yağlama kitli lpg kullanımında bu süre 80.000 km civarına çıkıyor bunu da sorun etmeyin sübablar 3.000 tl ye çelik sübaplarla değiştiriliyor

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Astra J Lpg Montajı

Hadi lpg de 100binde subap erimesi tamam da .Benzinde subapların 100 binde gitmesi pek mantıklı gelmedi bana.100 bin benzine kullanılan araç için çok az b3nce

Nefsam

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım bu LPG yağlanması olayı nedir benim yağ bitmişti bugün flash lube yağ aldım koydum ama herkes faydası yok zarar var yağı boşalt dediler

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım bu LPG yağlanması olayı nedir benim yağ bitmişti bugün flash lube yağ aldım koydum ama herkes faydası yok zarar var yağı boşalt dediler
Zarar var tabi boğaz ve supab ları yağlıyor

Nefsam

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
İptal mi ettirim, içinde yağ da var ama boşaltım mi ?