Astra J 1.3 Ecoflex Cosmo CD500 Navi ilk görüntüler...

mcff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar, aracın performası gayet basarılı, 2007 cosmo da kullanmıstım, ondan cok cok daha iyi, kalkısta bir sıkıntı yok, bence daha fazlasına gerek te yok turkiye sartlarında ozellikle cok km yapacaklar için gayet basarılı ve ekonomik bir motor.

tabi istedigim model gelmedi bunu az cok biliyorsunuz, bu arada sanırım flexfloor bolmelerinde azalma gordum '11 modelinde, sag koltuk altı gizli bolmesi yok mesela.

bu arada navigasyon cd sini benim araca kuramadılar, nedenini bilmiyorum ama ogrendigimde ellerinde cd500navi cd si 2009 a aitmiş, guncel surumu cıkmıs onu temin edin oyle yukleyelim dedim, bu arada navigasyon yok ama gps modulu calısıyor yine de info dan baktıgımda 13uydu ya kadar bulunan uydu adedini gosterdi.

Son düzenleme:

33tolga33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun çok güzel bir araç

mcff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
attachment.php

aracın son hali bu, aracı aldıgımın ertesi gunu ziebart a goturdum, her bi nevi urunleri varsa yaptırdım. gerci filmleri bir ton koyusunu secmisim ama artık yapabilecek birsey yok olsun bu kadar. benim hatam ise ben bu kadar beklerken keske aracın camlarını almayadan koyu camlı isteseymişim bu detayı gormezden gelmişim bunca zamandır.

Ekli dosyalar

• fotoğraf.jpg
    fotoğraf.jpg
    32.2 KB · Görüntüleme: 166

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah allah kaza bela vermesin senenin moda rengi beyaz da yakışmış yakında daha detaylı bilgilerini bekleriz yakıt tüketimi hızlanma ....

mcff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amin, herkes için geçerli tabi, herkese allah daha iyilerini versin...

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu araç için şehir içi katolog 5.1 diyor ama testini izledim 6.7 yakıyor şehir için

mcff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk hesabıma göre yanlıs hesaplamıyorsam eger, ilk depo doldurmada shell in enjektörü temizliyor diye adlandırdıkları bir pahalı yakıtları var ondan koydurdum, 195tl ye depo doldu, 810km götürdü araç, 6km sini aldığımda yapılmıştı, 3km falan ben yaptım benzin istasyonuna kadar. yaklaşık olarak 790-800km gibi dusunecek olursak, 0,245tl gibi km başına bir rakam cıkıyor.

bu yakıtın %10-15 pahalı oldugunu dusunecek olursak eger, 175tl gibi bir bütceyle depo euro dizel ile doldurulur. aynı şekilde 790-800km goturdugunu dusunecek olursak eger yaklaşık olarak 0,220ulaşıyor.

sonuc olarak araç 0,20 ile 0,25 arasında ortalama saatte 90 ile 130 km hızla kullanıldığını şehirler arasında ve şehir içinde dur kalk hesabı yapıldığı taktirde, bu sonucları elde edebiliyorum. yanlısım varsa düzeltin lütfen...

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün ögrendiğim bilgilere göre yeni astraların turbosunda ıslık sesi cıkıyormus bir kaç kişi bu konudan şikayetci acaba tüm astraların turbolarında bu sorun varmı?