Astra J 1.3 Ecoflex Cosmo CD500 Navi ilk görüntüler...

mcff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar

büyük bir sabır ve tartışmalardan sonra bizim için özel olarak sipariş verilmiş olan araç 03.12.2010 itibarı ile bayi stoklarına girmiştir ve bugün itibarı ile aracı görmeye gittim. Araç ile ilgili ilk görüntüleri de sizinle paylaşmak istedim.

attachment.php

attachment.php

attachment.php

Ekli dosyalar

• IMG_0402.th.jpg
    IMG_0402.th.jpg
    22.4 KB · Görüntüleme: 356
  • IMG_0401.th.jpg
    IMG_0401.th.jpg
    20.1 KB · Görüntüleme: 306
  • IMG_0405.th.jpg
    IMG_0405.th.jpg
    17.1 KB · Görüntüleme: 312

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
aramıza hoş geldin Allah kazasız sürüşler nasip etsin

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun yakında daha detaylı bilgileri sizden bekliyoruz
yakıt performans navi .... her türlü bilgileri bekliyoruz

mcff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün şöyle bir kurcaliyim dedim navigasyonu, ama navigasyon cd sini istedi :)) sanırım burada yukleniyor cd den...

bu arada bugün şu durumu atladım detay verirken

aracımın şoför ön kısmında göğüste bir a4 sayfası yer alıyordu. oradaki detay nosu ile araştırdığımda ise, astra ve insignia larda geri çağırma olayının avrupada başladığını gördüm.

attachment.php

http://www.totalrecallinfo.com/freerecalls.php?id=21210
http://ec.europa.eu/consumers/dyna/rapex/create_rapex.cfm?rx_id=324

bu iki adresi buldum birde siz inceleyin isterseniz. geri çağırım 22 kasımda başlamış...

Ekli dosyalar

• IMG_0403.jpg
    IMG_0403.jpg
    63.6 KB · Görüntüleme: 283

commandante

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanınız. bu renk ve modeller bayaa bi nazlı oluyor sahibine gelirken :) çünkü ben de alırken bayağı bir badire atlattım. Sonrasında navigasyon serviste yükleniyor ben teslim aldığımda herşey yüklenmişti. Ayrıca 5.000 kilometre de çağırdılar hem genel bir kontrol hem de 2011 Türkiye haritasını yüklemek için; şunu söylemem gerekiyor ki cep telefonumdaki navigasyondan daha başarılı adresler daha güncel gibi geldi.

Keyifli sürüşler diliyorum

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanınız. bu renk ve modeller bayaa bi nazlı oluyor sahibine gelirken :) çünkü ben de alırken bayağı bir badire atlattım. Sonrasında navigasyon serviste yükleniyor ben teslim aldığımda herşey yüklenmişti. Ayrıca 5.000 kilometre de çağırdılar hem genel bir kontrol hem de 2011 Türkiye haritasını yüklemek için; şunu söylemem gerekiyor ki cep telefonumdaki navigasyondan daha başarılı adresler daha güncel gibi geldi.

Yeni astranın navigasyonundan bahsediyorsnuz değil mi?

mcff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese tesekkur ederim.

cd500navi modeliniz mi var yoksa sonradan bayide takılmıs bir navigasyon paketi mi?

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınızı kullanmaya başladınız mı ilk izlenimleriniz neler araç 1.3 motor için performanta sıkıntı doğuruyor diyorlar doğru mu?