astra h ön tampon eki opc line

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
11875585339269xdf4489bjmx3.jpg

200707035925astrah20281io7.jpg

selam arkadaşlar benim aracın ön tampon ekini değiştirmeyi düşünüyordum ne zamandır sağ önü çatladıktan ve aykalın çok kötü duruyor demesinden sonra değiştirmeye karar vardim

şimdi opc line bildiğim kadarıyla makyajlı kasa için üretilen bir body kit bunu benim arabanın kasasına uyarlayabilceklerini söyleyen fiberciler var ama hem çok uğraşacaklarını söyleyip çok para istiyorlar hemde ben düzgün bir kalıp olsun istiyorum...bu kalıbı satan fiberci tanıyormusunuz ..fikirlere açığım

Son düzenleme:

bahadirbilir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnş. biranönce bulup imzandaki önden görünen foto değişir.
Ben sana yardımcı olabilirim bu konuda ama fiyat olarak limit yazman lazım malum yukarda pahalı falan demişsin en kral fiber ön karlık 300 ytl sen limitini yaz bende ona göre araştırma yapayım en kısa zamanda dönerim...

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracın görüntüsü seni aldatmasın seninki sonuçta siyah ne yapsan gösterir bende en ufak hatayı bile affetmez...sahibinden.com a gir makyajsız kasanın % 95 i bu body i kullanıyo çünkü başka seçenek sunmuyorlar, bodyli araçlar fotokopi gibi olmuş yani fiber ön tampon ekine 300 ytl çok para sen kaça aldın ekleri bilmiyorum ama internettteki fiyatlar seni aldatmasın benim yan marşpiyer düştü geçen ay 60 ytl ye taktırdım..aslında ön tampon eki plastik olmasında yarar var ençok macunlatıp boyattığım ek o parça oldu şu ana kadar ...plastik olursa o paralar verilebilir plastikte önerebilirsin eğer biliyorsan daha iyi olur..haber bekliyorum

bulduğum aksaraydaki 2 fibercide bu ek işlem dahil telefonda biri 120 biri biri 150 lira dedi gidip konuşacağım.. limitimim hiçbir zaman olmaz hoşuma giderse birşey alırım ama piyasa ederi önemli

sen ekleri kaça aldın taktınmı

bahadirbilir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
120 ytl bence hiç pahalı değil hem bu zevk işi istediğin ürünü bulduysan parasını gözün görmücek ben sağ sol ve tavan spoilerini 180.00 liraya aldım şuan boyacıda macun ve astar işlemi yapılacak tamponu bekliyoruz tamponla beraber boyanıp uygulama yapılacak yaklaşık 2 haftayı bulur. ama limitim yok diyorsan hiç boşuna uğraşma karlıkla fiberle direkt OPC al derim ben.

alper_astra2007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
120 ytl bence hiç pahalı değil hem bu zevk işi istediğin ürünü bulduysan parasını gözün görmücek ben sağ sol ve tavan spoilerini 180.00 liraya aldım şuan boyacıda macun ve astar işlemi yapılacak tamponu bekliyoruz tamponla beraber boyanıp uygulama yapılacak yaklaşık 2 haftayı bulur. ama limitim yok diyorsan hiç boşuna uğraşma karlıkla fiberle direkt OPC al derim ben.

bahadır selam,
imzandaki arac senin sanirim.tampon senin komple galiba dimi?kaca taktırdın? bende komple tampon yapmayı düşünüyorum

tesekkürler

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu arabaya ufaktan bir görüntü yaptım jant bile almadım sadece ön tampon ekide kızılay gibi herkeste olduğu ve sıkıldığım için birazda değiştiriyorum ... ssen bakma milletin şimdi kötü dediğine ilk çıktığı zaman sormayan kalmadı opc line ın o su yoktu o zman
daha öncede söyledim bir dahaki aracımı tam anlamıyla yapıcam opc tampona falan gerek yok fuzuli bu arabaya 105 hp sonuçta

bahadirbilir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bahadır selam,
imzandaki arac senin sanirim.tampon senin komple galiba dimi?kaca taktırdın? bende komple tampon yapmayı düşünüyorum

tesekkürler

Özelden ulaşırsan yardımcı olmaya çalışırım...

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aytekin abi dediğin gibi bu karlık herkeste var ama bence güzel bir karlık. istediğin diğer karlıktan daha şık duruyor bence. eğer diğerlerinden farklı olmak istiyorsan karlıkla değilde jantlarla oyna bence. tabiki zevk senin.

bahadirbilir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arabaya ufaktan bir görüntü yaptım jant bile almadım sadece ön tampon ekide kızılay gibi herkeste olduğu ve sıkıldığım için birazda değiştiriyorum ... ssen bakma milletin şimdi kötü dediğine ilk çıktığı zaman sormayan kalmadı opc line ın o su yoktu o zman
daha öncede söyledim bir dahaki aracımı tam anlamıyla yapıcam opc tampona falan gerek yok fuzuli bu arabaya 105 hp sonuçta

Ozaman sen arabayı biranönce sat hiç masraf etme :)

ST323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En üstteki arabanın tampon güzelmiş :D:D