Astra Opc ön Tampon için SSS.

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
orjinal herzaman güzeldir tabiki ama fiyatı gerçekten pahalı. fibere ise 1250ytl gereksiz geliyor en ufak bir sürtmede kırılcak bir tampon için acaba bi fiberciyle anlaşsak uygun fiyattan plastik opc tampon yapmazmı çünkü çok isteyten opelci var bu forumda

uk7681

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende alrm :)

melihklc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bahadir diyelimki alcam bu tampondan benim aracdaki sisler olmuyomu bu tampona?cunku benim arac gtc ama astra h ile ayni sislermi var onu bende bilmiyorum tecrubenden yararlanmak isterim kardesim

bahadirbilir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bahadir diyelimki alcam bu tampondan benim aracdaki sisler olmuyomu bu tampona?cunku benim arac gtc ama astra h ile ayni sislermi var onu bende bilmiyorum tecrubenden yararlanmak isterim kardesim

Senin tamponundaki sis bağlantı ayakları ile OPC deki bağlantı ayakları aynı dolayısıyla oluyor ama tampon alacak olursan zaten sis lambası ve ekipmanları paket içinde mevcut... (Ampüller Dahil)

melihklc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyvallah bahadır bılgıler ıcın saol(ezgene madem bilmiyosun neden yorum yapıosun kardesim:).)

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sislerin soketi aynıdır.Ama far farklıdır.Sonuçta ampul tabiki aynı olur.İddia ediyorum sen al o tamponu kendi sisini uydur da görelim.Sen hayatında opc tampon görmemişken biz inceliyorduk.

melihklc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dur dur kızma hemen asabi gordum seni bozulma hemen saka yapıodum ezgene ama olmazsa yaparız bısıler.uydurcab bısıler artık

maximize

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sis cerceveleride olsaymıs çok güzel olucakmıs yeni kasa focusların sis çerceveleri gri opc ön tamponunkine benziyor bence bi araştır derim.