Astra Opc ön Tampon için SSS.

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neden plastik yapmıyor kimse şu dökümleri.. cok mu fiyat farkı oluyor ne degişiyor işçilik mi zor..

anlamıyorum..tamam tampon güzel 1e1 onuda anladık ama 600 milyonu fiber tampona bağlamak bilmiyorum bana mantıklı gelmiyor..

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neden plastik yapmıyor kimse şu dökümleri.. cok mu fiyat farkı oluyor ne degişiyor işçilik mi zor..

anlamıyorum..tamam tampon güzel 1e1 onuda anladık ama 600 milyonu fiber tampona bağlamak bilmiyorum bana mantıklı gelmiyor..

izmir organizasyon sorumlusu çağrı arkadaşımızın bi projesi vardı plastik parçalarla ilgili plastek adı altında ama uzun süredir bi ses çıkmıyor ordan da:(merakla bekliyorum bende yaz aylarına doğru bi hareketlenme olur belki diye.fiber tampon değil tampon eki bile alınmaz sonuçta ömrü 1 yıl en fazla.

bahadirbilir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu lınkte vercegın senın tamponun deıl ama dımı =)

isteyen olursa benim tamponuda veririm arkadaşlar 2.000 Tl. ye ben kullanmıyorum artık fibere döndüm dönmemin nedenide araba alçak olduğu için sürekli kırılıyor alt parçası fiyatı ise 680.00 Tl. ama fiber olunca 20 liraya tamir ettirebiliryorsunuz bana daha mantıklı geliyor ;)

bahadirbilir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Plastik döküm için hazırlayacağın kalıbın maliyeti yaklaşık 5000 tl yi buluyor sence tr.de kaçtane opc tampon satılması lazımki kara geçsin üretici?
ayrıca fiberdeki sıkıntılar el yapması eski tip dökümlerde oluyor arkadaşlar orjinal kalıptan alınmış dökümlerdeki tek sıkıntı plastiğe göre yüzde 50 yani yarı yarıya az esnemesidir yani eğer tamponun dökümünde hata yoksa vurmadığınız, sürtmediğiniz sürece sorun yok hoş gerçi vurduktan sonra plastikdede sorun çıkıyor ama fiberdeki gibi değil tabi...

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte önemli olan esneklik zaten.. esnek olmayan tampon sadece süs oluyor malesef..

350 - 400 liraya plastik opc peynir ekmek gibi satılır.. (yeni kasası cıkmadan yapılırsa tabi..)