Astra H Ön ek konusunda Acil Yardım

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
Öyle de işte onu bulmak dert, Opelin sitesine baktım orjinal GTC eki 491 diyo :). Fiberini bir bulabilsem süper olacak

gtc eki takılsa bile tamponun ortası 5 kapı astralarda üçgen olmadığı için istediğin şekilde olmaz malesef. Gtc tamponu takıp + opc line eki takarsan dilediğin şekilde olur aracınız

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim almak istediğim, ancak başkasının aldığı bir araç vardı. hatta bu forumdan bi arkadaşımızındı araç, Mustafa adı. hvp66 nickli arkadaşımız. onun satılan arabasının bulunduğu pasif ilanın linkini koyuyorum şimdi. umarım koyduğum için sorun olmaz. orjinal opc line paketli gelmiş bir araba almanyadan. bence çok güzel yapılcaksa bundan yapılmalı.

http://www.sahibinden.com/opel_astr...ri_varmi_-14WQQaXQQ11633664WQQpXQQdisplayitem

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
can abi polisetin ekine bi göz at derim polisetin makyajlı kasa için yaptığı eke hani şu kırmızı astra h 5 kapı.

Burak saol, polisetin eki bana kaba geliyor zaten o da GTC için değil 5 kapı için, olmadı ben sadece yan-arka eklerle spoiler alırım ön eki de isteiğim modeli bulunca hallederim.

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gtc eki takılsa bile tamponun ortası 5 kapı astralarda üçgen olmadığı için istediğin şekilde olmaz malesef. Gtc tamponu takıp + opc line eki takarsan dilediğin şekilde olur aracınız

Yukarıda uygulama fotolarında GTC ekinin normal 5 kapıya uygulanmış hali var. GTC ek tabii ki direkt olarak 5 kapı tamponuna uymaycaktır ancak fiberciler o işi fazla zahmete girmeden halediyorlar.

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evt arkadaşlar Aytekin ve Metin abi nin yardımları ile istediğim ön eki Sem Tuning de buldum. Boyasız astarlı fiyatı 100 lira dediler. Büyük ihtimalle alacağım bu ekten.

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında fiyat ii, ne çok ucuz ne çok pahallı, asıl iş burda Halil'i o parçayı takmaya ve geri kalan ekleri (yan ve arka) ucuza almaya ikna etmeye kalıyor.

Halil den fiyat alınca sizlerle paylaşırım, çok gelirse tüm ekleri Sem den veya senin elemandan alabilirim.

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam yardımcı olurum ben sana can