Astra Opc ön Tampon için SSS.

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni kasa çıksa da satılır, sonuçta yeni kasa astra alamayanlar veya 2. el astra h alanlar arabalarını daha güncel tutmak ve arabalarını değiştirmek için daha çok uğraşacak.

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni kasa çıksa da satılır, sonuçta yeni kasa astra alamayanlar veya 2. el astra h alanlar arabalarını daha güncel tutmak ve arabalarını değiştirmek için daha çok uğraşacak.

buda farklı bir bakış açısı mantıklıda ayrıca..

OPC Tampon zevkli tasarlanmış bence astralara yakışan bir ürün. Kaliteli malzemeyle üretilip (plastik gibi) uygun fiyatlara satıldıgı sürecede tüm opelcilerin satın alma düşüncesi olucaktır elbet..

Tabi herkesin işi gücü farklı.. Ufak bir kaynağım olsa ben el atıcagım plastik kalıp ürünlere , mesela astra h ler için bardaklık düşüncesi ve tasarımı vardı çokta kullanışlı olucagına emindim birkaç yer ile konuştum fakat seri üretim için büyük paralar söz konusu oldugunu ögrendim..Yeterli bütçem düşünmeden üretirirdim ama malum ögrenciyiz ve nereye kadar..şu durumda Ancak biriyapıcak bizde onun müşterisi olucagız.. Benim gibi hayata ticaret gözüyle bakan biri içinde bu konumda olmak sıkıntı verici ama mecburuz (şuan için :D )

Son düzenleme:

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaz gelsin işler rahatlasın araştırıcam ben, plastik malzemeden üretim yapan yerleri. Sonuçta 2-3 kişi bile olsak, arkadaşın fiber kalıbını satıp alıp, bu kalıba uygun plastik tamponu yaptırmak bize ucuza gelecektir. Palstik tamponda indirim yapıramasak dahi en azından orjinal fiber kalıbın parası aramızda bölüşülür.

bahadirbilir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu işler okadar basit değil bahsettiğiniz konular mantıklı, kaliteli ve çok güzel şeyler ama malesef ülkemizde bı tür kalıplardan plastik ürün almak neredeyse 120-130.000 tl lik yatırımlar gerektiriyor bu paraya sürümü olan daha mantıklı işler yapılabilir...

35.BPC.06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hala dusunuyorum ben alabılırım ama fıyatın bıraz daha uygun olması lazım :) bırıktıremedım daha :) eger fıyat duserse bıraz daha ırtıbata gecersenız sevırınım tabıkı plastık olursa cok bomba olur arkadasların da dedıgı gıbı fakat 3000 tl ye de alınmaz yanı :(