Astra H için SWF silecek lastiği

eko44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hafta sonu bu işi bitircem gidip hangisini bulursam alıp halledecem. Tekel hırdavat bekle beniiiiiii :)

Başarılı veya başarısız halim hakkında resim ve yorumlarımıda gönderirim.

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hafta sonu bu işi bitircem gidip hangisini bulursam alıp halledecem. Tekel hırdavat bekle beniiiiiii :)

Başarılı veya başarısız halim hakkında resim ve yorumlarımıda gönderirim.

lastiği aldığın yerden rica et 1 dakikada lastikleri değiştirirler, orada deneme yap süpürgeler tam basmazsa onu da ayarlarlar.

eko44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar, şu silecek lastiklerini alıp bana kargolama imkanınız var mıdır karşıdan ödemeli

buralarda bulmam imkansız.

Şefim ben yarın gidiyorum yarın alıp deniyorum eğer olursa sanada alıp göndereyimmi? Ama olurda bana olur sana olmaz sonra al sen bunu iade et git götür getir filan diyeceksen şimdiden diyim o iş bir az zor bana ters bir yer çünkü git gel yarım günüm gidecek, kargosu ayrı masraf filan yani. En az kargo 10 TL filan tutar yani. Yanlış anlama lütfen. Ama istersen bu gün haberdar etki yarın ona göre alayım sanada.

Bu arada silgeç olmazsa SWF den denicem artık hangisi olursa ondan alırım sanada. Tamamsa bir haber et.

Saygılar.

Regionella

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolasın kardeşim ben sipariş ettim internetten silecek lastiği, başka aldığım şeyler de var onlarla gelecek artık

düşündüğün için teşekkür ederim

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 15:46 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 15:44 ----------

Öyle bir iyilik yapabilirim ama görmeden zor bu işler.Bir kere yanlış ürün almış olsan zaten maliyeti yüksek olacak sana.Risk almaktansa netten bir takım klasik bosch silecek almak daha mantıklı.Ama illeki ben razıyım dersen yardımcı oluruz elbet.
10-15 Tl lastik üstüne 5 Tl kargo zaten 20 Tl tutacak.eskaza uymaz ise sana bir daha git gel kargosu ile 30 Tl oluverecek.
bu arada yurtiçi felan 7-8 tl dan aşağı zarf taşımıyor.

silecek lastiği sipariş ettim bakalım olmazsa eğer dediğin gibi sileceğiyle beraber alcam

teşekkür ediyorum

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şefim ben yarın gidiyorum yarın alıp deniyorum eğer olursa sanada alıp göndereyimmi? Ama olurda bana olur sana olmaz sonra al sen bunu iade et git götür getir filan diyeceksen şimdiden diyim o iş bir az zor bana ters bir yer çünkü git gel yarım günüm gidecek, kargosu ayrı masraf filan yani. En az kargo 10 TL filan tutar yani. Yanlış anlama lütfen. Ama istersen bu gün haberdar etki yarın ona göre alayım sanada.

Bu arada silgeç olmazsa SWF den denicem artık hangisi olursa ondan alırım sanada. Tamamsa bir haber et.

Saygılar.

bugün oradaydım akşamüstü , ellerinde SWF varmış ve tanesi 5TL.Orda söylersen değiştirirler hemen tanıdık olmasına bile gerek yok.Hatta Sadettin abi var orada , ona "Ergazi'li hemşehrin rica ediyor" dersen kesinlikle değiştirir :)

eko44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cuma akşamı bir yakınımın cenazesini öğrendim. Niğde'ye gittim vede bu iş önümüzdeki haftaya kaldı ya. Artık inşallah bu hafta sonu giderim. Takınca resimlerini o zaman eklerim.

Emre abimede ayrıyetten teşekkür ederim.;)

eko44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gittim Tek-el'e olmaz dediler. Muz tipi olduğundan değiştiremezsin dediler. Herkez değiştiriyor filan desem de böyle bir şey yok ya kimse değiştiremez dediler. Hatta emre hocam seninde selamını söyledim hemen tanıdılar ama olmaz arkadaş göz göre göre sana satamam dedi gönderdi. Helal olsun iyi satıcıymış ne diyim ama aklımda hala bir soru var bu işi başarabilen birisi varmı acaba?

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muz tipinde biraz daha dar normalde metallerin geçtiği lastik aralığı.Alıp takıyorsun oluyor gibi görünsede kafalarındaki plastik oturmuyor, zorlayıp oturtsanda lastiğin esnemesiyle sağlıklı silmiyor.Bana da satmadılar muztipi diye.Bende eskileri için alıp yenilemiştim.Hakikaten sağlıklı olmuyor mu tipi içinyani.Muz tipi olduğuna dikkat etmedim , bilsem baştan söylerdim.Muz için ayrı lastik olabilir belki piyasada.

eko44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anlaşıldı alırsak set alacaz artık olurda orjinal ve ucuz bulursam haber ederim. Emre hocam çok teşekkür ederim.

Senle bir şey paylaşmak isterim arabamı tüvtürk'e muaneye götürmüştüm. Oradan bizim gibi genç bir arkadaş dediki;

Abi kılıf kullanmayın arabayı çirkin gösteriyor dedi ve düşündüm de evet ya biz evdeki koltuklara kılıfmı kullanıyoruz diye düşündüm haklı dedim. Sonra arabadaki en büyük problem paspasların altına kaçan taş ve ot filan dedi ne yapcaz ki dedim. Paspasın altına muşamba gibi bir şey serdim ben dedi sonra da elektrik süpürgesi ile çekmem saniyemi almıyor dedi. Nasıl yaptın dedim. Mesela şoför kısmı için halı döşemenin plastik ile arasındaki yere sıkıştır ona göre döşe gitsin dedi. Gimsada böyle şeyler satılıyor sanırım ama hiç bakmadım daha. Ama ben daha gelişkin bir şey buldum.

http://turkish.alibaba.com/product-...r-floor-mats-top-grade-car-mat-925890215.html

http://turkish.alibaba.com/product-...floor-mat-for-car-with-5-seats-843851462.html

Bilginize. :) ;)

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben önceki 2007 model corsa d nin silecek lastiklerini değiştirdim. corsa d nin silecekleri de muz tipi.
önceki corsa d nin silecekleri daha teferruatlı idi üzerinde kar süpürgesi falan vardı şimdikiler basit lastiklerini değiştrmekte basit.
astra h ninkini bilmiyorum ama muhtemelen o da olur.
yalnız biraz uğraştırır.