Astra H Gizli Özellikler

sertcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani bizim arabalarda hazır olan bize kolaylık sağlayacak bir özellik kapatılıyor ve istesek bile açamıyoruz öylemi? la havle ve la kuvvete asabım bozuluyo yaa
astra g lerde ön hazırlık yapılıp bırakılıyordu yani araçta bir çok özelliğin ön hazırlığı vardı. bazen yazılımla bazende donanımsal bir kaç fonksiyon açılması veya eklenmesi halinde herşey olabiliyordu ama daha üst model olmasına rağmen astra H lerde ne yazık ki görüntülenmesine rağmen herhangi bir müdahaleye izin verilmiyor.(Salih usta sağolsun opel garage servis ten Hakan abi ile gittiğimizde her şeyi kontrol ettik ama maalesef. Sailh usta astra g lerde yol bilgisayarı olmayanlarda bile yol bilgisayarını tech cihazıyla açtıklarını söylemişti - düşünebiliyor musunuz yol bilgisayarı özelliğini açıyorlar daha öte bişey var mı ya.düşünün ki yol bilgisayarı gibi önemli bir özelliğin bile yazılımla aktif hale getirilebilen bir aracın üst model versiyonlarında 12 km hızda otomatik kilitlenme opsiyonunu yazılımla aktif hale getirilecek gibi görünse de program izin vermiyor. bu ne ya allahınızı severseniz insanla dalga geçer gibi. ama allah GM ye Opel e bu yaptıklarının karşılığında cezasını verdi diye düşünyorum. eskiden Opel deyince insanlar durup bir düşünürdü kalitesi işçiliği ve kullandığı malzeme kalitesini herkes bilirdi ama şimdi çala çala insanlar uzaklaştılar. hala kalitesi tartışılmaz ama o eski Opel maalesef. işin daha da kötüsü ben alırken Njoy en üst donanımken şimdi Elegance lar var sırf kasayı bitiriyor diye en üst donanımı zamanında Njoy lara ödediğimiz fiyattan bile altta satıyor. of ya yine sinirim bozuldu:mad::mad::mad:)

maltunok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen öyle.türkiyeye gelen olan araçların bazı özellikleri kapatılıyormuş duyduğuma göre. yine duyduğuma göre de bu özelliklerin kapalı olması tamamiyle maliyetlerin düşürülmesi içinmiş. ben anlamadım. sonuçta bunu yapacak olan bilgisayar yazılımı değil mi evet. bunun ne gibi maliyet arttırıcı bir yanı olabilirki. kaldı ki zaten yazılımı aktif hale getirecek olan fonksiyon düğmeleri. ee onlar zaten araçta mevcut.

yanılabilirim. konuyu detaylı bilen arkadaş olursa aydınlatsın lütfen.

putrell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazı forumlarda opelin gelen şikayetler üzerinebu tip özellikleri özellikle de türkiye için iptal ettiği yazıyor. Eğer doğruysa bizimkilere helal olsun ne dim. Emniyet kemeri takmaz uyarınca kızar; hız limitine uymaz uyarınca kızar; ''kardeşim bu kapılar niye benden habersiz kitleniyo'' diye itiraz eder.:mad:
...dediydim de kimse inanmadıydı:cry:

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen öyle.türkiyeye gelen olan araçların bazı özellikleri kapatılıyormuş duyduğuma göre. yine duyduğuma göre de bu özelliklerin kapalı olması tamamiyle maliyetlerin düşürülmesi içinmiş. ben anlamadım. sonuçta bunu yapacak olan bilgisayar yazılımı değil mi evet. bunun ne gibi maliyet arttırıcı bir yanı olabilirki. kaldı ki zaten yazılımı aktif hale getirecek olan fonksiyon düğmeleri. ee onlar zaten araçta mevcut.

yanılabilirim. konuyu detaylı bilen arkadaş olursa aydınlatsın lütfen.
öyle bişey yok dediğiniz gibi sadece kulaktan dolma haberler onlar biri atıyor devamı ciddii ciddiii geliyor :(
bi ara konu ve yapmanız gerekenler uzun işlemler olduğu için nasıl yapacağınızı uzun uzun madde madde yazıcam size hemen araclarınızı kötülemeyin :( hangi modellerde oluyor olmuyor detaylı giricem ok
anlamnız için madde medde aşamaları yazmam lazım buda uzun bi işlem bekleyin

putrell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öyle bişey yok dediğiniz gibi sadece kulaktan dolma haberler onlar biri atıyor devamı ciddii ciddiii geliyor :(
bi ara konu ve yapmanız gerekenler uzun işlemler olduğu için nasıl yapacağınızı uzun uzun madde madde yazıcam size hemen araclarınızı kötülemeyin :( hangi modellerde oluyor olmuyor detaylı giricem ok
anlamnız için madde medde aşamaları yazmam lazım buda uzun bi işlem bekleyin
hocam çoğusu var zaten forumda, önemli olan astra h, döktürüve gari bildiklerini de oyniverek acık