Astra ve corsanin gizli kalmiş özellikleri

sertcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu ozellik kullananlar dikkat etsin ozelligi kullandiktan sonra bu menu kapatmassaniz acik kalmaya devam ediyormus akuyu bitiriyormus bilginiz olsun. Garanti kapsaminada girmiyormus.
garanti kapsamına girip girmediğini bilemem ama sensörler açık kaldığı için aküyü bitiriyormuş, doğru söylüyorsunuz, hatta aşağıda konu ile ilgili bir arkadaşımız gerekli açıklamayı yapmış ;

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=35944

linkteki sayfayı sonuna kadar takib ederseniz, akü gizli ekran ilişkisini anlatıyor, ilginç. hayırlı sürüşler. Osman Erkan / istanbul - astra 2008 sedan easy, yük. elektronik mühendisi. Hi-tech ürün tasarımcısı. (alıntıdır)

Son düzenleme:

aliergun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.hobbyrc.com
Arkadaşlar konu çok eski farkındayım. Fakat Corsa C lerde daha farklı ozellikler keşfeden varmı diye güncellemek istedim.

mesela 1.7 corsada gazla frene aynı anda basarken kontağı açtığımızda aracın varsa arıza kodlarını gösteriyordu.
fakat bu özellik 1.3 dizelde çalışmadı.
varsa daha farklı özellikler buraya yazarsanız makbule geçer. iyi forumlar..

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benım kıtapcıgım yok ,arabayı aldıgımdan netten bu ozellıklerını arastırmısdım ama forumumuzda bulunması guzel bırsey ,Bunu HB garajımızda da paylasırsak ıyıolur :).

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
konusuda açılmıstı bildğim kadarıyla

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gizlimi bilmem ama corsa c de sileceğin nasıl ayarlandığını biliyorum ben bir tek :D

silecek koluna dokunup sileceği çalıştırıyoruz, kısa bi süre sonra (1-2 saniye) tekrar dokunuyoruz. arada geçen süreyi kaydediyo ve ilk kademede o kadar süre aralıkla çalışıyor.. :D

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astranın bırıncı ozelııgını denedım bugun olmadı arabadan kontagı cekıp ındım 1 kere selektor yaptım kapıyı kapatıp kıtledım ısık felan yanmadı ...yoksa bana bozuk astramı verdıler :D

ahmetgnc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu biraz eski fakat internette araştırdığımda burayla karşılaştım. 2008 Corsa Enjoy sahibiyiz follow me özelliğini yapamadım sadece belirli modellerde mi mevcut bu özellik? Detay verirmisiniz biraz daha.

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuyu biraz hortlatayım; bugün Corsa'yı 15 dk falan dörtlüler açık olarak bıraktım, yanına gittiğimde; sinyallere baktım, bunlar bu kadar hızlı yanıp sönmüyordu sanki diye düşündüm ve arabaya binip kontağı çevirince daha yavaş yanıp sönmeye başladığını farkettim. Olayın bi mantığı var mıdır, hata mıdır özellik midir bilmiyorum.