Astra H Gizli Özellikler

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar astralarda otomatik kapi kilitleme yi aktif etmek icin oncelikle tech2 den aktif edilip ardindan icerdeki kilitleme tusuna 3 sn basili tutmak gerekiyomus. bu sekilde acilabiliyomus...

ESEN_26

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
teşekkürler.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
aynen öyle.türkiyeye gelen olan araçların bazı özellikleri kapatılıyormuş duyduğuma göre. yine duyduğuma göre de bu özelliklerin kapalı olması tamamiyle maliyetlerin düşürülmesi içinmiş. ben anlamadım. sonuçta bunu yapacak olan bilgisayar yazılımı değil mi evet. bunun ne gibi maliyet arttırıcı bir yanı olabilirki. kaldı ki zaten yazılımı aktif hale getirecek olan fonksiyon düğmeleri. ee onlar zaten araçta mevcut.

yanılabilirim. konuyu detaylı bilen arkadaş olursa aydınlatsın lütfen.
Bunu maliyet düşürmek için değilde ek özellik için para sömürmesi dense daha iyi olur bende Astra G var. Cam kaldırma modülü taktırmak istiyordum servise gittim nekadar felan derken. oradan usta bana dediki abi ver 25 tl hemen burada bişi takmadan yapayım nasıl yaniii dedim. Usta kapıyı actı. Kapı astarını söktü. Boşta sallanan 2 kabloyu birbirine cıt diye oturttu sonrada bana bagırdı "kitle bakem kapıları kumanda dan diye." Kitlme tuşuna bastım ve camlar kapandı!. tabii 25 TL yi de bayıldık.

kısaca belki bunlar Türkiyeye montajlı geliyor. sonradan iptal ediliyor olabilir. Ne deni ise basit. Daha fazla para almak.
(not: Başka servisteki adam cam kaldırma modülüne 150 TL demişti)

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunu maliyet düşürmek için değilde ek özellik için para sömürmesi dense daha iyi olur bende Astra G var. Cam kaldırma modülü taktırmak istiyordum servise gittim nekadar felan derken. oradan usta bana dediki abi ver 25 tl hemen burada bişi takmadan yapayım nasıl yaniii dedim. Usta kapıyı actı. Kapı astarını söktü. Boşta sallanan 2 kabloyu birbirine cıt diye oturttu sonrada bana bagırdı "kitle bakem kapıları kumanda dan diye." Kitlme tuşuna bastım ve camlar kapandı!. tabii 25 TL yi de bayıldık.

kısaca belki bunlar Türkiyeye montajlı geliyor. sonradan iptal ediliyor olabilir. Ne deni ise basit. Daha fazla para almak.
(not: Başka servisteki adam cam kaldırma modülüne 150 TL demişti)

yazık gercekten ayıp seyler :mad:

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
astra g lerde yol bilgisayarı olmayanlarda bile yol bilgisayarını tech cihazıyla açtıklarını söylemişti - düşünebiliyor musunuz yol bilgisayarı özelliğini açıyorlar daha öte bişey var mı ya.düşünün ki yol bilgisayarı

bunu nasıl yapabiliriz bu sitede yardımcı olabilirmi biri bana en cok istedigim şey yol bilgisayarı

chnyn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla opele sormak lazım bn aldıgım gunden berı kullanıyorum bu ozellıgı ama olmadı hep acık :D:D bıde su kapı olayında aydınlatsanız olmadı beah kılıt muahbbetı:D

img4353qfo.jpg

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=41637

ve sanırım astra kullandığımız sürecede bu sunroof açık kalıcak en azından kumandadan kapatmaya çalıştığımız sürece çünkü ben bunu opel turkiyeye şikayet olarak yazdım ve olumsuz cevap geldi çok saçma herşeyin kapanıyo ama kafan açıkk=))

tuberdbk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yau biri bana $u eminyet kemeri uyarılarını tekrar aktif etmeyi sölesin , aracın ilk sahibi iptal etmi$ takmayınca ötmüo kemerleri :S

gecenin bi körü denedim hepsini bi tek follow me oldu :D
kapıların kilitlenmesini + emniyet kemeri uyarısını tekrar aktif hale getirmeyi bilen warsa nolur söleyin kafayı yicem

kesınlıkle haklısın abı şahsen banada lazım emnıyet kemerı uyarısı =)) alışık olmadıgımızdan aklımıza bıle gelmıyor ama kesınlıkle takmak ısterım arac calıstıgında uyarı verse super olur bunu serviste fln yaparlarmı ? ve ucretı konusunda bılgılendırırsenız sevınırım yada kendım yapabılecegım bısı mı ? aktif etmek ?