Astra H Gizli Özellikler

commagene02

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar. kapıların otomatik kilitlenme olayı sanırsam bizim combolarda yok. ama ben olayı hallettim. araç harekete geçince küçük kızım devreye giriyor ve kapılar elim değmeden, hemde 1. km.de kitleniyor.:):):) nasıl??????

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya kardeşler Bizim Astra G'nin gizli özellikleri yok mu? :):):D:D

Hiç görmedim forumda. Bizim kasa analog Bu kasa dijital mi oldu simdi :):)

mert0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa su kılıt tusuna basıyorum 5 sn boyunca sadece camlar kapanıyo sunroof acık:D:D

img4353qfo.jpg

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=41637

mert0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

maltunok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla opele sormak lazım bn aldıgım gunden berı kullanıyorum bu ozellıgı ama olmadı hep acık :D:D bıde su kapı olayında aydınlatsanız olmadı beah kılıt muahbbetı:D

img4353qfo.jpg

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=41637

maalesef bizim astralara kapalı olan bir özellik ama . bazı arkadaşlar servislerde kullanılan tech 2 programıyla araçlarda kapalı olan özellikleri sadece görüntüleyebiliyorlar. maalesef açma veya kapama yetkileri yokmuş.isteselerde program müsade etmiyor anlayacağın. boynu bükük manel içeriden kapatmaya devam :D

maltunok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
umut. nerelerdesin sesin soluğun çıkmıyor bayadır. geldiğinde haber ver mutlaka. görüşmek üzere

astramonster

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maalesef bizim astralara kapalı olan bir özellik ama . bazı arkadaşlar servislerde kullanılan tech 2 programıyla araçlarda kapalı olan özellikleri sadece görüntüleyebiliyorlar. maalesef açma veya kapama yetkileri yokmuş.isteselerde program müsade etmiyor anlayacağın. boynu bükük manel içeriden kapatmaya devam :D

yani bizim arabalarda hazır olan bize kolaylık sağlayacak bir özellik kapatılıyor ve istesek bile açamıyoruz öylemi? la havle ve la kuvvete asabım bozuluyo yaa