Astra H Gizli Özellikler

yerlioğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben şu kilitleme olayını bıturlu aktif yapamadım kilitleme düğmesine basılı tutuyorum araç çalısırken ama hiçbirşekilde ses gelmiyor ve aktif olmuyor yapan varmı aranızda

fthcnplt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.visualport.org
aracı ilk aldığımda o selektör olayını göstermişti servisdeki adam her bişi yapabilioduk =))oto. kapı kilitleme kapıları açma tuşuna 2 kere bastığında 45 sn. ışıklar yanıyo emniyet kemeri uyarısı bide hız limiti koyabiliyorduk :D

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabayı kilitleme olayı zaten pek iyi bir şey değil benim kendi kafam da canlandırdığım seneryolara göre kaza anında sıkıntı yapabilir. Kilitleme kontrolu kendi elimizde olsa daha iyi olur.

astramonster

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabayı kilitleme olayı zaten pek iyi bir şey değil benim kendi kafam da canlandırdığım seneryolara göre kaza anında sıkıntı yapabilir. Kilitleme kontrolu kendi elimizde olsa daha iyi olur.
kullanım klavuzunda kapı içerden kilitlense bile kaza anında kilit devre dışı kalır yazıyordu.

kgb2041

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

daha çok çocuklu aileler için getirilmiş bir önlem galiba bu

maltunok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gizli menü

Gizli özelliklerde settings düğmesine uzun süreli basılmasının ardından açılan menüyü tekrar kapatmadığımız takdirde akü sorunu ile karşı karşıya geldiğimize dair forumda yazı okumuştum. kontağı kapatmadan önce gizli özellik menüsünü yeniden kapatmayı unutmayın.bir sabah tamamen akünüzü boşalmış bulabilirsiniz. yaşayan arkadaşlarımız örneklerle anlattılar..bilmeyen arkadaşlar için yeniden yazmak istedim.

astramonster

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu kilit olayını deneyen oldumu arkadaşlar. bana çok lazım kırmızı ışıkta dilencisi yanaşıyor satıcısı yanaşıyor. biner binmez kilitliyorum kapıları hiç olmazsa o angaryadan kurtulurum.

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu otomatik kapı kilitleme özelliğini hemen aşağı inip denemeyi düşünüyorum. İnşallah olur.

yerlioğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otomatik kilitleme özelliğini aktif eden varmı ben bı turlu yapamadım bu ozellik benım aracımda yok galıba