Astra H Gizli Özellikler

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
giremezsin

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
evet tüm sayfaları okudum 8 senedir aynı sorular sorulmuş.ama bazı cevaplar yok.benim arabamda necvox var.settings e nasıl girebilirim.ya da giremez miyim gibi...

Giriliyor ancak tech2 den ayar yapilmasi lazim bir ara video gördüm bulunca paylaşırim...

8 yılda olsa demek ki bazı şeyler hali hazırda öğreniliyor işte :D buyrun istediğiniz Settings (Ayarlar) menüsü aktivasyonu...

http://www.youtube.com/watch?v=BGfcknkZL40

Son düzenleme:

wilcher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
@astraopc

teşekkürler video için çok yararlı oldu.
ben aracımı necvox üzerinde aldığım için settings menüsünde ne var hiç görmemiştim.ama baktım da zaten fazla bişey yokmuş.sadece dil tarih saat vs. değişiyo.şu an için gerek yok sanırım.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
@astraopc

teşekkürler video için çok yararlı oldu.
ben aracımı necvox üzerinde aldığım için settings menüsünde ne var hiç görmemiştim.ama baktım da zaten fazla bişey yokmuş.sadece dil tarih saat vs. değişiyo.şu an için gerek yok sanırım.

Gerekli olup olmadığı size bağlı....

cliocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu hortlatıcam ama.bende 2013 astra h aracımda setting tuşuna basarak gizli menüye giremiyorum.birde 12 km/h ulaşınca kilitleme olayını yapamadım.servise sordum kilitlemeyi.abi onu hiç karıştırmayalım sonra araç dururken kendi kendini kilitliyor şikayetler oluyor dedi.

Regionella

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu hortlatıcam ama.bende 2013 astra h aracımda setting tuşuna basarak gizli menüye giremiyorum.birde 12 km/h ulaşınca kilitleme olayını yapamadım.servise sordum kilitlemeyi.abi onu hiç karıştırmayalım sonra araç dururken kendi kendini kilitliyor şikayetler oluyor dedi.

aynen şu gizli menüyü açamadım bir türlü

adtra h 1.3 cdti enjoy 2005 dizel

Aykut_25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hls modul almaniz lazim. Benimki otomatik kilitleniyor hls ile.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et

Aktif ediliyor , Youtube da videosu var , ancak opcom laizm size.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi