astra g frenlerden memnunmusunuz

salihselam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben abs den memnun değilim. Sanki hemen devreye giriyor.kütür kütür kütür bişey yok. durma mesafesi uzun.hafifte ıslak olmasın yerler. durmuyor.ön lastikler sıfır.pirelli p6.cinturato.hepsi mi böyle bunların.

Cihanqir

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
valla benim sattığım aracın frenleri taş gibiydi bastımı tak diye duruyordu 10 numara fren sistemi vardır astra g lerde sizin aracın fren bakımı gecikmiş olabilirmi acaba balata disk hidrolik fln

salihselam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla fren balatalarına daha epey gider dedi usta.ama disk hidrolik falan bilmiyorum.balataları mı değiştirsem acaba?Sertleşme olurmuki zamanla.

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende frenlerden memnunum bastınmı duruyor abs devre girmesi ise teker kaymaya başladımı veya kuru zeminde sert bir frenlemede devreye giriyor tabi mevsim kış kar buz veya ıslak zemin kaymaya neden oluyor oda abs yi devreye sokuyor normal yani ama frenler taş gibi memnunum astra g lere ait bir sorun felan değil sizin aracın fren disklerinde sıkıntı vardır

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
frenlerimden memnunum fakat abs den değil.
abs devreye girince pıt pıt pıt şeklinde vurmuyo.. sanki balatayı kazıyomuşcasına sesler geliyo. ve vurma aralığı çok yüksek.

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de memnunum,ön balatalarım yarım arkalarım bitik olduğu halde bastın mı duruyor..çok sert basarsam pedala,abs devreye giriyor ve pedal kütürdüyor resmen,ama balatalarım iyice bitik heralde ki,140 tan sonraki hızlarda durmuyor!!!

deagle_07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir akrabımızın astra g sini kullanmıştm firen sistemi oldukça berbattı.Hem pedal bakımından sert hemde abs hemen devreye giriyor küt küt vuruodu.Kısaca ses var görüntü yok :)
(belki benim arabama göre bana öle gelmiş olabilir.Sürekli kullanan daha iyi bilir)

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bence astra g nin klaperi aracın cüssesine göre ufak kalıyor.arkalarda kampana.bende corsa c min frenlerinden memnun değildim astra h ın disk ve kaliperini taktırdım bastın mı abs filan hikaye milim kayma yok zank diye duruyor.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ben komple yenıledım ama fren dıskı modlasak daha ıyı olurdu arka kampanalar ayarsız oldumu astra g nın feneajı cok kötu oluyor

the_boss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
frenlerimden memnunum fakat abs den değil.
abs devreye girince pıt pıt pıt şeklinde vurmuyo.. sanki balatayı kazıyomuşcasına sesler geliyo. ve vurma aralığı çok yüksek.

aynen vurma yok kesinlikle.
daha hassas olsa hoşuma gider açıkçası, sert bir şekilde durmak için baya basmak gerekiyor frene, yeni araçlarda böyle değil