astra classic 3 LPG

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Madem hesap yapıyoruz o zaman buyurun aşağıdaki hesaba;

Yakıt+MTV+Kasko+Trafik sigortası+TÜV+Bakım giderleri+Lastikler+otopark parası+yenen cezalar+boya koruma derken bu liste daha da uzayıp gider. Bu durumda toplu taşım araçları daha hesaplı değil mi, o zaman neden binlerce lirayı bu cüzdan canavarlarına ödüyoruz, araba falan almayalım daha iyi :).

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kararımı verdim kesinlikle LPG taktırmayacağım benzine devam :)

birtanyildiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olgun lpg ile görüşmelerimde sanırım sonuca vardım ben ve kararımı şu şekilde değiştirdim. dediklerine göre eğer beklersen eylül - ekim gibi araca özel kit gelmesi muhtemel. ama beklemezsen yağlama sistemine bile ihtiyaç yok bu motorlarda sıkıntı yaşamıyoruz sadece turbo motorlarda yağlama öneriyoruz dediler. artık kafamı daha fazla bulandırmayacağım eylüle kadar beklerim sonra gider lpg mi taktırırım :) gelirse özel kit gelmezse normal hali hazırdaki kitlerden.

Oğuzbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olgun lpg ile görüşmelerimde sanırım sonuca vardım ben ve kararımı şu şekilde değiştirdim. dediklerine göre eğer beklersen eylül - ekim gibi araca özel kit gelmesi muhtemel. ama beklemezsen yağlama sistemine bile ihtiyaç yok bu motorlarda sıkıntı yaşamıyoruz sadece turbo motorlarda yağlama öneriyoruz dediler. artık kafamı daha fazla bulandırmayacağım eylüle kadar beklerim sonra gider lpg mi taktırırım :) gelirse özel kit gelmezse normal hali hazırdaki kitlerden.

Bende görüştüm yeni gelecek kitlerin sadece adının değişeceği yani üzerinde opel astra classic3e uygundur tarzında bir yazı bulunan kitlerin geleceği, yazılım veya teknik farklılık olmayacağı zaten yazılımın mevcut olduğu bugün taktırılsa bile serviste garantili takılacak olan kitler geldiğinde aradaki far ödenerek kitin beyninin degiştirilebileceği ve böylece garanti kapsamına alınabileceğini söylediler eylülü beklemeye de gerek olmadığını söylediler. Zaten teknik olarak herşey ellerinde mevcutmuş.

birtanyildiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birtan bey fiyat ne dediler size acaba?

Aynen sizin görüşmelerinize benzer bir görüşme oldu benimki de :) ancak ben genel merkez diye hiç fiyat sormak aklıma gelmedi, kendi landirenzo bayisi tanıdığım 1500 tl opel bayii biz gönderelim siz taktırın garantide bu serviste size sıkıntı çıkartmayacağız diyerek 1800 tl fiyat verdiler.

Oğuzbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Genel merkez 1850 lira fiyat verdi. daha uygun bir yer arıyorum iyi bir usta ile daha uygun bir fiyat olursa orayı düşüneceğim.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar, bir arkadaşımda yeni aldı aracını, hangi serviste taktırmalıyız diye düşünüyoruz. Sanırım sadece iki servis takıyormuş. Teşekkürler.

ceostyle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar2012 model daha 550 km de opel astra classic 3 aracım var benzin pompa fiyatı suan 4.80 civarı ve aracım 0.42 kurus yakmakta acaba Lpg taktırsam ne kadar karım olur ve hangi markayı önerirsiniz bir zamanlar opel zavoliyle anlaşmalıymış diye duydum ve sorun yaratmamış sizce ama brcde problem cıkarmış diye duydum siz ne önerirsiniz bilgi verirseniz sevinirim..