Nihayet Astra Classic Aracıma 3 LPG Montajı Yaptırdım

kozlulum67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Sizin subaplardami magnezyum hocam?

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 07:44 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 07:43 ----------

Bende gecen hafta astra j sedan aldim sifir.yaza lpg atmak sart yoksa arabaya binemicez.arasira yine paylaşımlara devam ederseniz sevinirim

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizin subaplardami magnezyum hocam?

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 07:44 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 07:43 ----------

Bende gecen hafta astra j sedan aldim sifir.yaza lpg atmak sart yoksa arabaya binemicez.arasira yine paylaşımlara devam ederseniz sevinirim

magnezyum alaşımlı
izlenimlerimi paylaşmaya devam ederim

kozlulum67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Teşekkür ederim. Yani anlamadigim bisey var aslinda.surekli bi subap probleminden bahsediliyo.bu sorunu yasayan varmi? Kimse 50 bin km yapmadimi?

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim. Yani anlamadigim bisey var aslinda.surekli bi subap probleminden bahsediliyo.bu sorunu yasayan varmi? Kimse 50 bin km yapmadimi?

benim araştırıp öğrendiğime göre benzinde de sübaplarda erime yada çökme oluyormuş ama LPG de bu sorun daha çabuk meydana geliyor
eskiden sübaplarda ayarlama yapılırmış artık yapılmadığından dolayı da kaynaklanıyormuş bu sorun, bu yorum LPG yi takan ustanın yorumu

kozlulum67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Yani bu sorunu yasayip subaplari degistirenler var o zaman.ben hic lpg taktim 50 bin km civari yaptim subaplar eridi çelik subapla degistim diyeni duymadım

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani bu sorunu yasayip subaplari degistirenler var o zaman.ben hic lpg taktim 50 bin km civari yaptim subaplar eridi çelik subapla degistim diyeni duymadım

ben daha geçenlerde okudum internette başta kabul etmemişler biraz zorlayınca garantiden halletmişler sübapları çelikle değiştirmişler

kozlulum67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Sıkıntı yok yani sayın hocam?

insatiable

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hesapladım şehir içi şehirler arası karışık ama yokuş bol olduğu yollarda 38 litre ile 380 km yl yaptım o da 100 km de 10 litre yakıyor km de 25 kuruş yakıyor sizce nasıl[/QUOTE
hesaplamalarıma göre benim aracımda 25 kuruş yakıyor. aslında lpg fiyatları değişken olduğu için kuruş olayı biraz aldatıcı oluyor. lpg tüketimi ile ilgili net bilgi için ben km/lt birimini kullanmanın daha sağlıklı olacağı kanaatindeyim. aracım şehir içi litre olarak 100 km de 11,5 litre civarı lpg tüketiyor. ankara şentepede ikamet ediyorum. şentepeye gidenler bilir yüksekçe ve eğimi fazla olan bir yer.fazlamı değilmi bilemiyorum aynı özellikte aracı olan arkadaşlardan da yorum bekliyorum.

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yol bilgisayarı tüketim değerleri lpgde doğru gösteriyor mu?ben göstermez diye hiç dikkate almadım.

iPad'dan gönderildi .