Nihayet Astra Classic Aracıma 3 LPG Montajı Yaptırdım

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Taktıram mı taktırmasam mı diye uzun uzun düşündükten sonra, 2011 model opel astra classic 3 aracımın 23000 km de izmir olgun LPG de montajını bugün yaptırdım. LPG kiti omegas evo yağlamalı sistem
Çekişte azalma olur mu diye takan ustaya sorduğumda eğer çekişte azalma hissederseniz gelin paranızı hemen geri vereyim dedi.
İzmir'den Kuşadası'nadönüşte gerçekten aracın çekişinde hiçbir değişiklik hissetmedim. Şimdilik bir sorun gözükmüyor ama daha çok yeni kullandıkça yorum yazarım.
Ben LPG ile ilgili yorumları çok aradım en azından benden sonra taktıracak arkadaşlara bir fikir olsun diye paylaşmak istedim.

Son düzenleme:

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Taktıram mı taktırmasam mı diye uzun uzun düşündükten sonra, 2011 model opel astra classic 3 aracımın 23000 km de izmir olgun LPG de montajını bugün yaptırdım. LPG kiti omegas evo yağlamalı sistem
Çekişte azalma olur mu diye takan ustaya sorduğumda eğer çekişte azalma hissederseniz gelin paranızı hemen geri vereyim dedi.
İzmir'den Kuşadası'nadönüşte gerçekten aracın çekişinde hiçbir değişiklik hissetmedim. Şimdilik bir sorun gözükmüyor ama daha çok yeni kullandıkça yorum yazarım.
Ben LPG ile ilgili yorumları çok aradım en azından benden sonra taktıracak arkadaşlara bir fikir olsun diye paylaşmak istedim.

hayırlı olsun diyelim ozaman...sorunsuz olur inşallah...
ülkemizin gerçeği maalesef lpg... taktırmadan olcak gibi değil...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPGde bir miktar çekiş düşüklüğü makbuldür, bu durumlarda yol bilgisayarındaki ortalama benzin tüketimi ile lpg tüketimi birbirine yaklaşıyor, çekiş kaybı yaşamamanız da güzel bir durum.

10712763_858596894175024_7919819273434009452_n.jpg

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Takılırken izlemedim ama takıldıktan sonraki resimlerini koyabilirim
En güzel tarafı da gaza daha rahat basabiliyorum ve artık hem yol bilgisayarındaki tüketime hemde benzin fiyatlarına bakmıyorum :)

cmlylmz

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun güle güle binin benim araçta 2013 model bende lpg taktırmayı düşünüyorum ama garantisi devam diyor serviste taktırsam mı bende karar veremedim peki marka ve fiyat hakkında bilgi verebilirmisiniz

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Hayirli olsun bizim astradada var landirenzo evo hayirli olsun cok tasarruf yaptiriyor astralarda..

Opel Astra Classic III...

ergunp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun
Sorunsuz sürüşler diliyorum.
Yağlamalı sistem omegas evo kaç liraya takıldı acaba?

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nakit 1850 TL ye taktırdım
taksitli fiyatı da 2000 TL di
izmir bornova olgun LPG de taktırdım
herkesin iyi dilekleri için çok teşekkür ederim

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değişmediyse landi nin 3 kiti var.
Evo, Omegas, Omegas Plus.. mwh güçlerine göre ayrılıyorlardı sanırım.
Söylediğiniz fiyata Evo kit montajı yapılmıştır yağlama sistemini de ekledilerse uygun fiyata yaptırmışsınız hayırlı olsun. Evo atiklikte beni memnun etmemişti ama dediğiniz gibi lpg Türkiye gerçeği :)