astra classic 3 LPG

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım astra H kasa classic 3 1.6 benzinli motor kodu A16XER
LPG konusunda ne kafam karıştı biraz taktırsam sorun yaşar mıyım aynı araca sahip olupta taktıran arkadaşlar özellikle sizin yorumlarınızı bekliyorum
birde hangi LPG kitini önerirsiniz ama öncelikle taktırıp taktırmama konusunda kararsızım taktırdıktan sonra sık sık sorun yaşayıp servise gittikten sonra anlamı yok zaten genelde A16XER motorlara tavsiye edilmiyor diye duydum.

murat özkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım astra H kasa classic 3 1.6 benzinli motor kodu A16XER
LPG konusunda ne kafam karıştı biraz taktırsam sorun yaşar mıyım aynı araca sahip olupta taktıran arkadaşlar özellikle sizin yorumlarınızı bekliyorum
birde hangi LPG kitini önerirsiniz ama öncelikle taktırıp taktırmama konusunda kararsızım taktırdıktan sonra sık sık sorun yaşayıp servise gittikten sonra anlamı yok zaten genelde A16XER motorlara tavsiye edilmiyor diye duydum.
Ben Romano taktırdım,3500 km dir sorunsuz kullanıyorum.

murat özkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nerede taktırdınız 20-25 bin km de sonra bujilerde sorun çıkarıyor diyorlar birde motor uyumlu değil diyorlar ondan kafam karıştı biraz
motor garantisi devam ediyor mu
Ben Ankarada kendi arkadaşımın dükkanında taktırdım(Dağ-Cey LPG),motor kısmı garantiden çıkıyor.Doğru montaj ve kaliteli bir kitle uzun süre sorunsuz kullanırsınız.

birtanyildiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben landirenzo istanbula sordum şu anda ikna aşamasındayız eğer sonuçlanırsa yakında landirenzo olarak garantili bir şekilde a motor kodlulara lpg takacağız dediler. biraz bekle dediler. bir kaç kişi daha sorsa teyit etsek aslında ona göre bekler veya başımızın çaresine bakabiliriz.

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben landirenzo istanbula sordum şu anda ikna aşamasındayız eğer sonuçlanırsa yakında landirenzo olarak garantili bir şekilde a motor kodlulara lpg takacağız dediler. biraz bekle dediler. bir kaç kişi daha sorsa teyit etsek aslında ona göre bekler veya başımızın çaresine bakabiliriz.[/QUOTE
bende sorayım sonuçlanırsa çok iyi olacak

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar LPG taktıran yok mu hiç kimse yorum yapmamış