Nihayet Astra Classic Aracıma 3 LPG Montajı Yaptırdım

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yol bilgisayarı tüketim değerleri lpgde doğru gösteriyor mu?ben göstermez diye hiç dikkate almadım.

iPad'dan gönderildi .

ben denedim yol bilgisayarı normalden %10 daha az gösteriyor
gerçekte yol bilgisayarında gösterdiğinden %11 daha fazla yakıyor

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 00:05 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 00:03 ----------

benim şehir içi ağırlıklı olmak üzere ortalama hız 40 km olmak şartıyla 9.26 litre/100km
yakıtım var

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdiye kadar ki gözlemleri paylaşayım çok şükür arıza ışığı yakmadı şimdiye kadar ve en çok yaşanan sorunlardan biri olan benzin ibresinde azalama gibi bir sorunla da karşılaşmadım şimdilik her şey çok güzel inşallah hep böyle devam eder

LPG kitiniz hayırlı olsun , bol bol tasarruflu gezmenız dilegimle , benzin gostergesının azalması durumu yenı nesıl opellerde şoyle gerçekleşiyor diye biliyorum yani öyle açıklamışlardı ; İlk çeyregin altına indiginde ibre yol bilgisayarındakı tuketıme gore ınıyormus , ama ık ceyregın ustunde depo hiç azalmıyor , zaten ilk ceyregın altına indiginde eger uzun yolda iseniz sıfıra kadar düşüyor şahsen şu anda benım arabamda sıfırda ve gram kıpırdamıyor :)
Ama 20-30 TL lık benzın attıgımda bılıyorum ki hemen ilk çeyregin ustune cıkacak ibre. Yani hep oyle oldu :)

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun
acaba ustaya şimdi gidip desek ki çekiş az paramı geri verin
ne cevap verir :D

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş