araçlarımızın bagaj düzeni

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan isobln
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
herhalde en düzenli bagaj benimkidir.

CDX'i satmadan önce bagajı açtığınızda bir tane fırça ve LPG deposundan başka birşey göremezdiniz. gizli bölümde ise 1lt antifriz ve su bulunurdu. 307'de ise yine aynı fırça var ve bölme gizli olmadığı için birde 1 lt'lik antifriz var. unutmadan birde aracın orjinal trafik seti var. oralarda bir yerde duruyor işte.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...nuz-52000-km-de-otomatik-307-112554134/detay/

bilmezmiyim tanıştık tanışalı aynı bagaj...:D

bizde genetik yaavvv bu durum. araç yenide olsa eskide olsa farketmez. hemen satılığa çıkar :kop: bu arada aracımdan acayip memnunum. geçenlerde cdx ile yüksek süratlerde girdiğim bir viraja 307 ile birazcık daha süratli girdim. bana mısın demedi. tabi araç daha kısa olunca arka refüje değecek mi değmeyecek mi kaygısı olmuyor :kop:
zaten güzel yol tutan araba 215 lastik ve esp li olanla bi viraja yatır bak,ben dingili kopacak zannediyordum gene salmıyorudu...

konuya bi sunitenefüs yapayım normal ve istenilen hali budur iki eşya koyunca bi o yana bi bu yana çalkalanıyor arkada zaten boş bırakmayı tercih ederim :)
l3gjh.jpg

çağrı çok özendim bagajına.Benim bagajda ne ararsan var.zaten yarısını subwoofer kapatıyor.defterler cam suları bişiler bişiler :D yarın hepsini çöpe atcam gaza geldim :D

Sadelikten yanayım adaş :D bide yıkamadan sonra çekmişim daha bi parlak çıkmış :)
o ıvır zıvırlardan bende de var aslında temizlik ekipmanı, cam sili,bezi,çeki demiri halatı o sağda görünen keçe çantada onlar çantayı pazarlıyo gibi olmayımda güzel meret valla yapımarketlerde mevcut 15-20 liraya falan satılıyor tavsiye ederim yani:)

Sadelikten yanayım adaş :D bide yıkamadan sonra çekmişim daha bi parlak çıkmış :)
o ıvır zıvırlardan bende de var aslında temizlik ekipmanı, cam sili,bezi,çeki demiri halatı o sağda görünen keçe çantada onlar çantayı pazarlıyo gibi olmayımda güzel meret valla yapımarketlerde mevcut 15-20 liraya falan satılıyor tavsiye ederim yani:)

bende var zaten :D onun içi full dolu + bide dışardakiler var :D acaba ağırlık yapıp araç bu sebepten mi çok yakıyor :D

maşallah nazar değmesin işte tam istediğim bagaj, bagaj dediğin düzenli olcak ama malesef benim bagajda çok karışık şuan :) yarın toplayacağım

Geri