araçlarımızın bagaj düzeni

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkes arabasının bagaj resmini paylaşabilirmi;
bagajımdaki eşyaların dağınık durmasını hiç sevmem derli toplu olcak ve sağa sola da savrulmayacak mesela hayalimdeki bagaj ben paylaşayım
k8qut.jpg

k8qvk.jpg

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunlar benim aracın bagajından ve torpido gözünden çektiğim fotoğraflar

Kendim zaten titizlik ve simetri hastası biri olduğum için bu tür konularda sıkıntı yaşamıyorum

Torpido gözünde bulundurduklarım

Selpak , araç kokusu (sprey şeklinde) , nokia ve samsung telefonlar için araç şarj kiti , 3 adet mikrofiber bez üçüde farklı amaçlar için özel olarak kullanılan bezler , biri toz için diğeri aracın dışı için açık mavi olanda camlar için , havalandırma yerlerini temizlemek için özel fırça (turuncu olan) ve en sonda torpido parlatıcı sünger

k8s7y.jpg

Bagajımda ise orjinal plakalarımı (aracın üzerindekiler APP plaka olduğu için gıcık polislere karşı orj. plakaları bagajda taşıyorum) ve opelin aracı alırken verdiği çanta var (içinde yardım seti , yangın tüpü , zorunlu olan ne varsa var)

Kutu gülde sevgililer gününden kalma :)

Bazı arkadaşlar eee tüp nerde diyecekler , tüp İstepnede (yedek lastik yerinde) simit tank olduğu için bagajdan tasarruf :)

k8s8d.jpg

bozdagli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazı arkadaşlar eee tüp nerde diyecekler , tüp İstepnede (yedek lastik yerinde) simit tank olduğu için bagajdan tasarruf :)
eee yedek lastik nerede ozaman. :)
ben yedek lastiği eve bırakmaya cesaret edemiyorum. gerçi 4 yıldır hiç kullanmadım ama sürekli şehirlerarası yola gittiğimden bagajda durması güven veriyor. birde bebek arabası olunca bagajda yer kalmıyor haliyle. böyle boş bagaj görmeyi özledim.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eee yedek lastik nerede ozaman. :)
ben yedek lastiği eve bırakmaya cesaret edemiyorum. gerçi 4 yıldır hiç kullanmadım ama sürekli şehirlerarası yola gittiğimden bagajda durması güven veriyor. birde bebek arabası olunca bagajda yer kalmıyor haliyle. böyle boş bagaj görmeyi özledim.

Yedek lastik evde yatak odasındaki bazanın altında duruyor :D Artık yedek lastik taşımanada gerek yok geçici olarak çözüm sağlayan lastik tamir spreyleri var onlardan taşımak bence bir süre işini görür en azından lastikçiye kadar gitmene zaman olur :rakir:

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
14 yıldır araç kullanırım daha 1 kere stepne kullanmadım çok şükür hiç lastiğim patlamadı ama arkadaşlara çok lastik değiştirdim :)

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eski 307 m...temizlik malzemelerimden başka birşey yok...
8489110029_26ea917ee9_b.jpg

Ahh ahh eski 307 im diyince benimde aklıma benim eski 307 im geldi , şuan bindiğimiz corsa o arabanın konforunu vermiyor ne yalan söyleyim ama satmak zorundaydım araç sürekli arıza verip duruyordu anam ağladı kısaca çıkan arızalardan sonunda sattım kurtuldum

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Değil 100 , 1000 tanede koku olsa o aracın içinde içilmiş 1 tane sigaranın kokusunu bastıramaz o kokular :) Bence sigara paketleri o torpidoya yakışmamış , şahsen ben hayatımda ne sigara ne alkol kullanmadım

Not : Dinci , şuycu buycu olduğumdan değil kendimi bildiğim için kullanmıyorum :p