araçlarımızın bagaj düzeni

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan isobln
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
aksine ben çok sigara içiyorum ama arabada ne kül bulursun ne kokusunu her binende şaşırır :)

içmemene sevindim sigara...

Dayı oğlu kokuları kaça satıyorsun :D

buda torpidonun bir kısmı :D
8489131061_a396cf5241_b.jpg

abi aynanın süsü olsun koku be ne satması al hepiciğini tak :D

ben benzinliğe girdikçe alıyorum...en güzel araç kokusudur little trees

pederin tırında bunun kolleksyonu vardı 150 tane felan :D

280720124566.jpg

şu an ki hali boş ama yazdan kalma bir kare... paylaşmak istedim... yetmiyor bagaj... hatta arka koltuklar :D

Deniz maşallah pazar yeri gibi :D

Deniz maşallah pazar yeri gibi :D

abi yazın alışveriş halleri malum :D
iş gereği afyondayız, ben izmirliyim, eşim antalyalı... büyük şehirler... her şey var, alışverişi yapıp bi temmuz sonu gibi afyona uğrarız bırakırız, ağustosta tekrar ikinci parti... sürekli böyle oluyor araba :D

Oooo senin durum içler acısı :D Afyon dan suçuk neyim de alıyor musun? :sulanma:

abi yazın alışveriş halleri malum :D
iş gereği afyondayız, ben izmirliyim, eşim antalyalı... büyük şehirler... her şey var, alışverişi yapıp bi temmuz sonu gibi afyona uğrarız bırakırız, ağustosta tekrar ikinci parti... sürekli böyle oluyor araba :D

size sedan bi araç şart o zaman hocam :)

Oooo senin durum içler acısı :D Afyon dan suçuk neyim de alıyor musun? :sulanma:

abi patatesli köy ekmeği, lokum, sucuk, kaymak vb. envai çeşit yiyecek maddesini taşıyoruz tatillerde anne babalara... araba şarküteri gibi oluyor :D

size sedan bi araç şart o zaman hocam :)

Ahhh işte aklımda 2011 sedan astra var ama... şimdilik erteliyorum o düşünceyi...
maddi konular daha çok ev almaya itiyor beni... araba her zaman alınır diye düşünüyorum...

Son düzenleme:
Geri