aracım stop etmiyor..

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özellik değilse sorun kontaktan olabilir ama özellik olması gerçekten ilginç servise gidip sordurun isterseniz...

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özellik değilse sorun kontaktan olabilir ama özellik olması gerçekten ilginç servise gidip sordurun isterseniz...
özellik falan değil bence..
özellik olsa freni bırakınca stop etmez....

misyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka stop lanbalarıda problem var park ve fren lanbalarını kontrol et muhakkak oradan probem cıkıyor

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
böyle özellik mi olurmuş yahu???

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta zaten bole sacma bı ozellık olamaz ya aracta ımmo var sonucta anahtarı cıkarınca calısmasıda cok sacma yanı unuttun gıttn bı anda dalgınlıkla olur ya vardır bı kacak bı yerde garcı kacak olsada cok sacma bısey anahtar yok ama arac calısıyo yanı .....

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta zaten bole sacma bı ozellık olamaz ya aracta ımmo var sonucta anahtarı cıkarınca calısmasıda cok sacma yanı unuttun gıttn bı anda dalgınlıkla olur ya vardır bı kacak bı yerde garcı kacak olsada cok sacma bısey anahtar yok ama arac calısıyo yanı .....

bugün servise gidicem bakalım neden olduğu belli olcak.. özellik falan değil.. dün akşam düzeldi araba kendi kendine :D

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ben böyle bi yemek kaybettim arkadaşlar arkadaştada aynı 1.7 dti dan vardı anahtarı çekcem araba çalışmaya devam edecek dedi .bende haliyle hadi len dedim :) farlar açık şekilde kontağı çekti motor çalışıyo farları kapatınca motor stop etti olan bizim yemeğe oldu opel ustası değilim ama mantıklı bi açıklaması da yok

tjet

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aracında bir yerlerde kısa devre var benim aracımdada tavan lambasının tırnağı kırılmıştı japonla yapıştırırken yapıştırıcıyı biraz fazla kaçırmışım kısa devre yaptırmışım araç stop etmiyordu tavan lambasının devrelerini temizleyince düzeldi. Araç üzerinde uğraştığın bir yerler varsa (fren ampullerini park ampullerini falan değiştirdiysen) kontrol et.