aracım stop etmiyor..

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi akşamlar arkadaşlar..biraz önce aracımla markete kadar gittim arabadan inerken kontağı kapattım anahtar elimde devir falan sıfırı gösteriyor ama araba çalışıyordu..:D şaşkınlığı atlattıktan sonra anahtarı tekrar kontağa taktım açıp kapatıyorum araç stop etmiyor.. bende 1. viteste arabayı stop ettirip indim araçtan.. bu arada park lambalarım açıktı..bindim tekrar araca çalıştırmada falan sorun yoktu marş falan basıyor.. evin önüne geldim farları kapadım kontağı kapadım araç stop etti.. tekrar çalıştırdım parklar açıkken aracın stop etmediğini farkettim:D çok garip araba parklar açıkken stop etmiyor :(.. çalışırken kontak kapalıyken parkları kapatınca araç stop etti...

bir yerde kısa devre yaptı heralde araç.. sorun nedir??:confused:

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok ilginç gerçekten:)umarım mantıklı bir açıklaması falan bulunur.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bu opelin özelliği arkadaşlar gayetnormal follow me gibi

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
sen gözlerin açıkken uyuyabiliyon mu :) :) :)
şaka şaka.enteresan bi durum.bence vakit kaybetmeden göstermelisin...

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz önce çıktım araçlar yine aynı sorun var.. park lambaları açık ve frene basarken araba stop etmiyor... freni bırakınca yada parkları kapatınca araba stop ediyor... yarın servis yolu gözüktü bize...:D

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz önce çıktım araçlar yine aynı sorun var.. park lambaları açık ve frene basarken araba stop etmiyor... freni bırakınca yada parkları kapatınca araba stop ediyor... yarın servis yolu gözüktü bize...:D

CIM olabilir. Buna benzer absurt seyler ondan oluyo. Konaya basinca dortlu yanmasi, farlar acikken korna calismamasi gibi.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bu özellik corsa c lerde de var arkadaşlar bi arıza değil ama mantığı nedir bende bilmiyorum.

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ozellik mi. Ilginc valla. Ne icin koymuslar ki? Farlari acik unutmayalim diyemi cok garip geldi.