aracım stop etmiyor..

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben böyle bi yemek kaybettim arkadaşlar arkadaştada aynı 1.7 dti dan vardı anahtarı çekcem araba çalışmaya devam edecek dedi .bende haliyle hadi len dedim :) farlar açık şekilde kontağı çekti motor çalışıyo farları kapatınca motor stop etti olan bizim yemeğe oldu opel ustası değilim ama mantıklı bi açıklaması da yok

ben bu arabanın huyunu suyunu bilmiyorum yeni almışım ilk günüm diyelim.. park edilmeyecek bir yerde durup bir su alıp geri gelcem misall. hızlıca yanaştım farlarım açık kontağı kapadım vitese aldım tam inmeye çalışırken hoplaya zıplaya önde ne varsa artık çarptım.kime açıklarsın bu olayı????
-eee şey benim arabamda böyle özellik vardıydıda :p:D:D

kontak açılınca elektrik gelen bir kabloya alakasız bir yerden + besleme geliyordur.kısa devre var.yukarıda yazılmış fren&park lambalarından olur diye sizde demişsiniz frenlerim sürekli yanıyor diye..en kısa zamanda baktırın olmadık yerde açar kontağı akü gider kalırsınız.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
akrabamızın opell ascona sı vardı dızeldıı stop etmeden anahtarı kontaktan cıkarabılıyodu bırgun bagajıı kılıtlıydı arabayı calıstırmışti dedım abı bagajı acıcaz kılıtlı dedım şimdi bıdaha arabayı stop etme sonara acariz dedım gerek yok dızell asconalarda kontak anahtarı calısirkene cıkıyor dedi şaşirdım harbıden calıskerene cıkardı anahtarı actık bagajıı guzell bır özllektii :D:D
senınkınde elektırık arızası alabılır en kısa zmanda baktır

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün baktırdım.. elektrikçi fren müşürü arızalı dedi takılma yapıyor ondan olmuştur dedi.. şu anda fren lambaları yanmıyor arabadada bir sorun yok.. bir daha yaparsa müşürü değiştircez..

mehmetziya17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah kolaylık versin..

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadasim,
Pekii lambalara bir bak, hepsi orginal lamba mi, mesela brisi 21/5 watt yerine 21 watt olabilir, Bu hatalar oluyor corsalarda. eger lambalar yalnis olursa .kaplolara bak kontakt varmi biri frene basarken stop ettirdiginde biri arkadan baksin tuhaflik varmi fren lambalarinda
saygilarimla

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sis Farı Taktırmıştın DEğilmi Yanlışmı Hatırlıyorum ??

kullaniciadi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı dert bende de vardı ancak frene bastığımda araç stop ediyordu,arka stopların ampullerini değiştiriğimde yanlış olmuş yeni ampiller sorun stop ampül çıkmıştı bende,hatta frene bastığında farlarında yanabilir :)

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu anda bir sorun yok... sisleri taktırmadan önce vardı sorun.. şu anda bir sorun kalmadı düzeldi araç...:D