araç tavsiyesi

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah.

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat km model olarak baktığımız da fiyat en uygun olanlardan biri inşallah kaza bela yokturr

bugün aradım adamı. lokal boya varmış 2-3 parça çizikten dolayı kazası yokmuş. eğer yarın da pazarda kafama yatan bi araç bulmazsam atlayıp gelebilirim ereğliye haberin olsun :)

salih69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 1,2 benzinli Corsa Enjoy aracım vardı, sıfır almıştım. Performansı özellikle düşük devirlerde çok kötü. Max tork ve güç değerlerine çok yüksek devirlerde ulaşıyor. 1,4 veya dizel seçeneği daha mantıklı.

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün aradım adamı. lokal boya varmış 2-3 parça çizikten dolayı kazası yokmuş. eğer yarın da pazarda kafama yatan bi araç bulmazsam atlayıp gelebilirim ereğliye haberin olsun :)

yavuz kafana yatarsa gel kardeşim yardım etmeye çalışırım sana bu arada
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...l-satilik-dizel-otomatik-cosmo-32747579/detay
aşağıdaki araca da bi bak

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
heheheh aynı arabayı ben de gördüm bugün bakmayı düşünüyorum hatta.
dün bir tane buldum enjoy temiz aynı fiyatta ama düz vitesve yine ama km düşük cosmolardan. şu an bu 3 ü var aklımda.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
grandeyi 17 falan alabilirsiniz :) imzamdaki arabanın sahibinin kardeşi :) 1.3 17 aldı sis farı falan olanını hemde birde araçta ek tampon falan var istanbulda ümraniyeden oto pazarında 2 parça lokal boya var ;)

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yavuz ereğlideki arabaya bakmaya gittim ama pek iç açıcı değildi araç bir kaç fotosunu çektim

direksiyonu yemişler desem yeridir

koltukların üzeri hep lekeli ve çok yıpranmış

aracın arka tarfından itibaren güneş yanıkları başlamış

kapı döşemerlinde sökülmeler başlamış

aracın vites topuzunun körüğü sökülmüşş

aracın şöför tarafındaki ön çamurluk ve 2 kapı boyalı diğer tarafta ön çamurluk ve ön kapı boyalı ayrıca sol far değişmiş diğeri orjinal ama ton farkı var arasında yani dosta gidecek bir araç değilmişş

Son düzenleme:

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyvallah valla çok sağol. az daha gelecektim kafaya o kadar koymuştum yani. burdaki arabaya da baktım. tech2 ye bağlattık beyinde sorun yok dedi usta. ama aracın sanırım ön takımlar gitmiş. ayrıca şarj dinamosu ve marş dinamosu sorunlu. çalıştırırken biraz geç alıyo marşı. kaporta falan temiz gibi. adamla fiyatta anlaşamıyoruz. bu kadar soruna dediğim fiyata gelmiyo. vazgeçer gibiyim ondan da. bakalım yeni araçlar arıyorum.