AraÇ tavsİyesİ

sahmeran22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vectrayı tavsiye etmeyip avensisi tavsiye edenlere selamımı söyleyin :D
vectra avensisi ezer geçer her konuda. avensisin 11.5lt yaktığı güzargahta 10 lt ile geziyorum.
comfort donanımı vectranın avensisin elegantına eşit neredeyse :D
2005 2006 falan vectra comfort bulursan her türlü al derim. 2005 kullandım 2 sene temizini bulun hayatta üzmez... ;)

corollaya araba diyenin diyorum sadece. :D yalıtım 0 yol tutuşu rezalet. kafadan kayar arkayı salar donanımı yok. teneke gibi bir araba. nasıl o paraları o arabaya veriyor millet hayret etmiyor değilim :)
Son paragrafa sonuna kadar katiliyorum avensis i bilmem kullanmadim ama ilk arabam auris ti boyle rezalet araba gormedim babamin megane si daha guzel..auriste mazotun yakit tankinda yaptigi calkanti sesini duyuyordum dikkatle dinledigimde direksiyondan ve on konsoldan gelen kronik sesi kesemedim ve dayanamayip sattim sonunda.. Astrayi alinca araba buymus dedim verdigi guven hissi bariz kat kat fazla..alman mali gercekten farkli

2007 Astra hb 1.6 Cosmo easytronic

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son paragrafa sonuna kadar katiliyorum avensis i bilmem kullanmadim ama ilk arabam auris ti boyle rezalet araba gormedim babamin megane si daha guzel..auriste mazotun yakit tankinda yaptigi calkanti sesini duyuyordum dikkatle dinledigimde direksiyondan ve on konsoldan gelen kronik sesi kesemedim ve dayanamayip sattim sonunda.. Astrayi alinca araba buymus dedim verdigi guven hissi bariz kat kat fazla..alman mali gercekten farkli

2007 Astra hb 1.6 Cosmo easytronic

depodaki yakıtın çalkalanma sesi benim poloda da var depo doluyken. çok sinir bozucu. radyo kapalıyken kulağım hep orada :D

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araştırmama göre 2005 vectra 105 beygir.150 nm tork. 0-100 12.6 saniye uzunluk 4611 genişlik 1798 yükseklik 1460 ağırlık 1325 kg. bu verilere göre genişlik yükseklik ağırlık bakımından gayet güzel. fakat beni düşündüren 0-100 ü 12.6 saniye biraz fazla değilmi. yani benim astra 1.4 90 hp idi 0-100 12.5 saniye idi fabrika verilerine göre.vectralar 1.6 olması ve birazda agırlık bakımından saniyesi bu kadar uzun sormak istediğim performans bakımından sattığım astra gibimi? yokuşlarda bayılma kalkmama debrıyaja bas çek gibi durumlar söz konusu oluyormu? bu arada halen bulamadım araç :) ford focus 2005-2006 trend veya trend x paketler nasıldır?

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu.gunceldir. arac bakmaya devam.ederken astra 1.6 classic 2005 model G kasa beyaz ilk sahibnden 96 binde bir arac buldum.sizce G kasami yoksa H kasami alinmali.sizin seciminiz ne olur.

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra h daha modern duruyor benim arabayı 2012-2013 diye yutturabiliyorum ama tercih sizin [emoji1]

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
manuel vitesse astra h otomatikse astra g

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Manuel vites olacak.astra H ler evet daha modern duruyo arac tutuldu da satimi kolay olur.h kasanin kronik sorunlari varmidir yada cok sorun cikaran masraflimidir

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Manuel vites olacak.astra H ler evet daha modern duruyo arac tutuldu da satimi kolay olur.h kasanin kronik sorunlari varmidir yada cok sorun cikaran masraflimidir

Valla Aziz kardeşim komşum Aldı 60 bin kmde ,bende Astra h aldım 179 binde.o arabaya o para verilir mi diye gülüyordu.şu an 191 bin km oldu Yağı suyu sileceği bi de koltuk kılıfı Hariç masraf etmedim.komşum ise sanayiden çıkmıyor.kilometreye bakmayın komşumun Arabası full şehir içi kullanılmış motoru perişan.benimki ise uzun yol aracı. araba temiz kullanılmış mı,motoru nasıl kontrol edin.kronik olarak bi cim Modülü diye biliyorum ben yaptırmadım öyle biniyorum.

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra h lerde sibob erimesimi ne varmi. Ayar tutmuyormus ve 1500 milyar civari masrafi oluyormus.2004 model g kasa astra elegance twinport arac buldum 2.sahibi arac 91 bnde.orjinal.sadece 450 tl hasar kaydi var.alinirmi sizce.arac ozell uretim 8 airbagli olan modeli

ckaracaev

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra G nin temizi, iyi bakilmisi, cok usta eline dusmemisi sizi uzmez. Kapali garajda yatmis, yazdan yaza kullanilmis, cani sikildikca sanayiye giden sorun hastasi, "onuda degistereyim onuda yaptirayim aaa motor yikama yapiyorlarmis yaptiralim" bari diyen eski sahibi varsa cok caninizi sikan bir arac olur. Fabrikasyon kalibresi bozulmamis, marangozdan bozma ustalarin eline dusmemis(marangozdan kastim marangozlari assagilamak icin degil, oduna kutuge davranir gibi davranmalari) ise kmsine aldanmayin. 180 binlerdeyim 25 bin kmde aklima geldi yag degistirdim, eksiltme,azaltma, yag yakma yok aracta, bakim denilen sey benim icin "aaaa 20 bin olmus bi ara yagi degistireyim diyip 25 binlerde lpg ayarina baktirayim garanti biymeden bari diye sanayiye gidince ustaya selam vermeye ugrayip aklima geldi ya yagi-suyu şu filtreler miltreler bi degistirsenedir"
bu sekilde 14 senedir hic yolda birakmadi, hic uzmedi bizi.
benim kullandigim 2001 kasalari tas gibidir, elegance modelleri simdiki cogu arabadan daha konforlu,oturakli ve daha iyi yol tutusuna sahiptir.