AraÇ tavsİyesİ

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Bahsi geçen Honda Civic modelleri gereksiz pahalı durumdalar. Ayrıca yol tutuşu dinamikleri olsun , fren performansı olsun sert kullanımlara gelecek durumda değil gerçekten. Fakat getireceği sorunsuzluk ve anlamsız bir şekilde yoğun kullanıcı kitlesi sebebi ile de cüzdan düşmanınız olmayacaktır. Toyota Avensis ise çok piyasası olan araçlar değildir. Genellikle alım satım düşünen biriyseniz hiç mantıklı olmaz. Ayrıca 1.6 litre hacminde çamaşır makinası motoru gerek çekiş performansı gerek yakıt tüketimi açısından problem yaratabilir , imkan var ise 2.0 litre hacmindeki versiyonu alınmalı. Astra G ise açıkçası daha önce sahip olduğunuz bir araç olduğu almanında bir manası yok. Bana göre temiz bulunduğu taktirde Ford Mondeo 2.0 litre Ghia tercih edebilirsiniz. Her yönden tatmin edicek bir araç bana göre. Bunun yanında satmaktan ziyade uzun süre binmeyi düşünüyorsanız Mitsubishi Carisma , Hyundai Elantra falan düşünülebilir.

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha once arkadasimda 2001 vtech ve 2007 ivtech vardi ikiside gayet iyiydi. Saglamlik bakimibdan evet bir astra g kadar guven hissi vermiyor,sadece motor performansi ve sorunsuzluk adi altinda gecen motoru var. Piyasasi iyi oldugu icin dusunuyorum.fakat fiyatlar asiri abartili.yol tutusu pek kotu gelmedi bana ama virajlarda falan astra g den daha cok yana yatiyor ve arkasi cok hopluyor. Sert kullanici degilim aile araci olacak.corolla dusunuyordum fakat fatih arkadasimizin onceki konularda yapmis oldugu yorumlardan dolayi corolladam vazgectim.sedan arac lazim hb. Dusunsem baska marka bakmadan astra H kasa alirim.avensis den vazgectim olumlu yorum yok her kesimden.

gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
astra h en uygunu,
farklı bir şeyler bakıyorsan
mazda 3 , lpg uyumlu sorunsuz,
impreza sorunsuz lpg uyumlu ,güvenli

y.alper

Kayıtlı Kullanıcı
58-Sivas
Siteyi ziyaret et
Sadece motor ve sorunsuzluk icin Vtec almazdim. Arabada yol bilgisayari bile yok. Onu gectim 10 yasindaki arabanin temizlerine(ki kastim 150000 km civari) 34-35 bin tl istiyorlar el insaf. Ederi max 30 dur temizse. Yoksa degmez...

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KARDEŞ Subaru problem olur sana sen en iyisi Astra h bak ben 25-26 bine aldım Ekim Ayında benzin+LPG .yağ değişiminden başka masrafım olmadı.

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet fiyat bakimindan cok abartili civikler.2013 senesinde 30 bine aldigimi. 2007 ivtech 6 ay sonra 33 bin oldu. Su an dusunun 35-36 dan kapi aciyorlar . Marka olarak sadece opel honda toyota dusunuyorum.su an zaten en mantikli astra H geliyor da bagaj lazim.daha once Hb kullandim biraz sıkıntili oluyor yetmiyor bagaj hacmi.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Belirttiğiniz araçlar içinde;
o fiyatlara Avensis temiz bulursanız kaçırmayın. Arkanıza dönüp bakmazsınız bile. D sınıfı araç.
Astra H Sedan, belki HB modeli kadar tutulmuyor ama yine 2.eli hızlıdır. Bagaj hacmi iyi ve aracın kendisi zaten bilindik Astra H.

Söylediğiniz 7. nesil civic'ler artık iyiden iyiye apaçi piyasasına düşmeye başladı. Fiyatları zeka sınırlarını zorlayacak cinsten. Temiz bir 1.6ies en fazla edeceği 25-26. Son fiyatları çoktan 30 binlere gelmiştir tahminen. Ses yalıtımı olmayan, fren performansı vasat, yol tutuşu vasat, ekstra bir donanımsal özelliği olmayan bir araç. Tek artısı sağlam ve nispeten ekonomik SOHC motoru. Civic'leri kullandım, severim ama 2.el fiyatları aşırı pahalı (hoş sıfırı da bence ederinden fazla da neyse).

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c bakın. 1.6 2005 ve üstünü 30 kadar her türlü alırsınız. en azından 2005 alırsınız sıkı pazarlıkla. uçup kaçmaz ama en azından d segmenti ve donanımı var. yakıtıda üzmez. 11 lt civarı max lpg tüketir soğuklarda vs.

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Belirttiğiniz araçlar içinde;
o fiyatlara Avensis temiz bulursanız kaçırmayın. Arkanıza dönüp bakmazsınız bile. D sınıfı araç.
Astra H Sedan, belki HB modeli kadar tutulmuyor ama yine 2.eli hızlıdır. Bagaj hacmi iyi ve aracın kendisi zaten bilindik Astra H.

Söylediğiniz 7. nesil civic'ler artık iyiden iyiye apaçi piyasasına düşmeye başladı. Fiyatları zeka sınırlarını zorlayacak cinsten. Temiz bir 1.6ies en fazla edeceği 25-26. Son fiyatları çoktan 30 binlere gelmiştir tahminen. Ses yalıtımı olmayan, fren performansı vasat, yol tutuşu vasat, ekstra bir donanımsal özelliği olmayan bir araç. Tek artısı sağlam ve nispeten ekonomik SOHC motoru. Civic'leri kullandım, severim ama 2.el fiyatları aşırı pahalı (hoş sıfırı da bence ederinden fazla da neyse).
Avensisin 1.6 si ni alsam geri satamam korkusu var.cicikin fren performansi yol tutusu vasat derkeN.benim astra g den iyi tutuyordu.hizli giderken denemdim ama iyiydi. Yol tutusu olark evet astradan kotu.

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c bakın. 1.6 2005 ve üstünü 30 kadar her türlü alırsınız. en azından 2005 alırsınız sıkı pazarlıkla. uçup kaçmaz ama en azından d segmenti ve donanımı var. yakıtıda üzmez. 11 lt civarı max lpg tüketir soğuklarda vs.
Vectra c ler evet donanimsal bakimindan falan guzelde kime sorsam tavsiye etmiyo.corolla duaunuyordum onuda sen tavsiyd etmiyorsun..:) cok kararsizim yine aklim civikle avensiste kaliyor.