AraÇ tavsİyesİ

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o ustanın dünyadan haberi yok. subap erimesi yapan h kasalar axer motor diye geçer.
sizin zaten baktığınız fiyat aralığında alamıyorsunuz. sizin baktıklarınız z16xep motorlar.
subap erimesi yok yani g kasadaki motorun aynısı.
elektrik aksamı sorun yapmaz h kasanın. sadece cim sorunu vardı oda halledilmiştir bile çoktan.
ayrıca c kasada debriyaj sıyırma olayı denk gelmedim. bi defa bitti ondada araç 144 bindeydi ve hiç değişmemiş. piyasa uçsa bile o parayı vermem astra g'ye.
seat leonlara bakın. arkadaşıma 2006 leon aldık değişiklik olur hem...

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o ustanın dünyadan haberi yok. subap erimesi yapan h kasalar axer motor diye geçer.
sizin zaten baktığınız fiyat aralığında alamıyorsunuz. sizin baktıklarınız z16xep motorlar.
subap erimesi yok yani g kasadaki motorun aynısı.
elektrik aksamı sorun yapmaz h kasanın. sadece cim sorunu vardı oda halledilmiştir bile çoktan.
ayrıca c kasada debriyaj sıyırma olayı denk gelmedim. bi defa bitti ondada araç 144 bindeydi ve hiç değişmemiş. piyasa uçsa bile o parayı vermem astra g'ye.
seat leonlara bakın. arkadaşıma 2006 leon aldık değişiklik olur hem...

axer motor lar hangi yıllarda var. http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-gri-orjinal-astra-107.000-km-205669369/detay ilandaki araç dediğiniz axer motorlumu yada z16xep motorlumu. yada bu araç alınırmı?

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
axer motor lar hangi yıllarda var. http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-gri-orjinal-astra-107.000-km-205669369/detay ilandaki araç dediğiniz axer motorlumu yada z16xep motorlumu. yada bu araç alınırmı?

Model yılından zaten z16xep olduğu Anlaşılıyor zaten açıklamada twinport demiş.piyasa bu kadar uçtu mu yahu?ben arabayı 30 dan rahat veririm heralde.bi de enjoy Donanım Karışık arabada ne Donanım var alırken bakın.yağmur sensörü pek önemli olmasa da far sensörü güzel icat.ek olarak ilanda kaput değişik diyor malum bizim Türkiye'de kaput değişik araba pert Gözüyle bakılıyor.renk ve görünüş olarak aynı araba bence mevcut güzel bir renk seçimi.bu da benim araç.

5799b62bdc1fdf5ede6ec615bfd0ecfe.jpg

4ff3d5d8ada14caa923d858f535ad4b5.jpg

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaput degisik olunca pert diye algiliyo millet.sattigim aracta degisen.yok on kaput distan boyaliydi araba kazali diyen millet ne beklersinizki. Korno dugmesi yeri yirtikti g kasada hep olan sey onada airbag patlak diyen millet...

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
25bin o arabaya normal. kelepir değil. 28-29a satarım diyosanız 24e alın ilana koyun.

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim abimde Citroen c4 var önden hafif Kazası var 2 far +tampon+hafif göçükten Değişen Kaputa servis 13 bin masraf çıkarmış.1 senedir biniyor sorunsuz.1.6 hdi motor canavar gibi.satmaya niyetlense pert muamelesi görecek.keza bu ara golf bakıyorum 2 Çamurluğu Boyalı araç 3-4 bin TL daha ucuz.alacak olsam Çamurluğu kapısı Boyalı alabilirim ama kaput tavan Boyalı Olmasın yeter.

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
25bin o arabaya normal. kelepir değil. 28-29a satarım diyosanız 24e alın ilana koyun.

Kelepir degil fiyatta cok yuksek.degil ozellik ve km goz onune alirsak.1-2 seneye satmaya niyetim yok daha sonra da Ne olur suan bilmiyorum.

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eşdeğerlerinin piyasası 28-29 demişsiniz de ona nazaran dedim. Piyasası bu ve ben satarım diyosanız gene söylüyorum 3-4bin lira güzel kar. Taş atıp kolunuz yorulmuyo sonuçta :)
Diğer taraftan o fiyatlara satılmayacağını düşündüğüm için bende uzun vadede binecek olsam 24e alırdım onu tanıdıktan olması cabası bide benim G kasaya ayrı bi sempatim var tabi :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et