android multi media

g_a_r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: android multi media

tff2525 link' Alıntı:
Umarım sorularımla sizi yormuyorumdur.şunuda merak ettim tv izliyormusunuz araçta kalite nasıl .sanırım mağazadan tv uygulaması ile izlenir .anten gerekmez ama internet bağlantı hızı tv için nasıl.birde bu androidi arkaplan uygulanıyor mu mesala ana ekrana opel loğosu konur mu

İstediğin arka planı koy logo resim farketmez tv ise internetten çok rahat ve fazla kesinti olmadan izleniyor

mcangar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar izmirden alıp montaj yaptırabileceğim bir bayi yada servis mevcut mudur?

EmreCan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ya bu cihazı Kale Elektronik haricinde Türkiyede satan yokmu?

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrb arkadaşlar  bu konuyu uzun süre önce başlatım lakin satıcıyıla ilgili yeni problemler cıkmaya başladı kesinlikle tavsiye etmiyorum artık cihazını kesinlik kürşat kargından satın almayın!!!!! karel elektronik avşar elektronik  navimedia  gibi şirketler hepsi aynı kişinin malını satıyor belgeli şekilde yaşadıgım bütün sorunları isteyen arkadaşlara mail ata bilirim

EmreCan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onurody link' Alıntı:
mrb arkadaşlar  bu konuyu uzun süre önce başlatım lakin satıcıyıla ilgili yeni problemler cıkmaya başladı kesinlikle tavsiye etmiyorum artık cihazını kesinlik kürşat kargından satın almayın!!!!! karel elektronik avşar elektronik  navimedia  gibi şirketler hepsi aynı kişinin malını satıyor belgeli şekilde yaşadıgım bütün sorunları isteyen arkadaşlara mail ata bilirim

Ne gibi sıkıntılar oldu mailimi attım özelden

ozz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Onur isimli arkadaşa sorun yaşadı diye güvenip birebir cihaz değişimi yaptık.
Normalde cihazı göndermesini beklememiz gerekir, cihaz sonuçta 2 yıl garantili, cihaz gelir, çözemezsek yenisini
göndeririz.

Lakin güvenip kendisindeki cihazı almadan yeni bir cihaz daha gönderdik.
Gönderdiğimiz kargonun içindeki cihaz kablolarını, ve benim için çok önemli olan bir yeni bir projemin cihazının
kablolarını da almış.

Ne olduğunu daha önce sormuştu kısaca bahsetmiştim benim için önemli olduğunu da biliyordu. Cihaz şu anda Türkiye'de yok ve bu benim için önemli bir şey. Sonuçta ithalatçıyım ve yeni şeyleri getirmek bizi öne çıkarır.
Ki medyakitlerde olduğu gibi Türkiye'ye birçok şeyi ilk getiren benimdir.

Kendisine yeni projemin ne olduğunu cihazın ne olduğunu anlatmakla da büyük hata yapmışım, yeni cihaz göndermekle de.

Şu an kendisine güvenip cihaz göndermemden ötürü zararım 2.000 liranın üzerinde. Ve prototip olan cihazın kabloları yok.

Kayıp.

Arkadaş diyor ki cihaz kutusu açık geldi.

Soruyorum size hangi kargo şirketi açık kutulu cihaz getirir ve kutuyu açıp içinden kablo çalar?
Kargo bize teslim edilmedi, dolayısıyla teslim edilmeyen kargonun kutusunu hiçbir kargo şirketi açtırmaz. Hele ki açıp içinden parça alacağız. Al bunu geri gönder diyeceğiz??

Kendisi almadıysa kutunun içinden kabloları o zaman kargo çalışanları aldı, belki telefonlarımızı dinleyip yeni cihazın ne olduğunu öğrenmişlerdir de araştırma yapmışlardır.

Kablolar yok. Zararım çok önemli yeni bir ürün projesi, 30 gün ve 2.000 lira.

Elimde kanıt olsa kendisine savcılıkta suç duyurusunda bulunurum.

Bana da kargo için verdiği 30 liranın hesabını soruyor, parayı yatır diyor.
Gönder benim kablolarımı.

Buradan da duyurayım bu son pişmanlığım. Cihazlar 2 yıl garantili, arıza durumlarında cihazı gönderin servisimize
yapamazsak cihaz değişimi yapar yenisini göndeririz.

Cihazı teslim alıp kontrol etmeden kesinlikle cihaz gönderimi yapmıyoruz.

ozz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İyi niyetli olsa madem kargo geri geldi sana telefon et bana söyle. 1 ay geçmiş aradan
cihazı almış cihazı halen tutuyorsun.

Ben olsam suçluluk duyarım, kargo geldiği zaman arar söylerim telefonum mu kapalı mesaj atarım, tekrar ararım
1500 liralık cihaz b Ve irşey olur korkarım.

Not: Bu kargo sürecinde Ankara'da hastanede sağlık sorunlarım ile uğraşıyordum. İstanbul'daki ofiste değildim. Anestezi oldum 2'şer gün 2 kere evde ağır sancılı yattım uyudum. Bu esnada arkadaşın göndermiş olduğu kargo İstanbul'a gelmiş gitmiş, ben hastanede olduğum için arkadaşlar kargo tutarı 36 lira olduğu için kargoyu teslim almıyor ve geri gönderiyor. Anlaşmalı olduğumuz kargolar ile bari gönder o kadar söyledik... 8 lira tutuyor. Ve Onur da alıyor kargoyu taa ki ben İstanbul'a gelip işlerimi takip etmeye başlıyorum ve bu kargonun gelmediğini öğreniyorum, bu zamana kadar da benim cihazım Onur'da.... Ve tekrar ben arıyorum arkadaşım kargo nerede diye. Telefonda bana kargo kutusu açılmış açık diyor.

Bu nasıl olabilir, yorum sizin...

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

siteye ozz ismiyle kayıt olmuş demekki 046thumbsdown

bu sitede yöneticeler beni kayıtlı olduğum günden beri biliyorlar...
sitede bu beni karalamaya çalışan şahsın daha önce üyeliği varmış ve site yöneticilerinden dolayı üyeliği iptal edilmiş şahsa göre gereceleri cylone ve navimaster satan yöneticiler olduğundan bu şahsı ve ürününü karalıyorlarmış o yüzden iptal edilmiş....

kargo olayına gelirsek sitede çoğu kişi ve bu kürşat kargın benim serbest bölgede çalıştığımı biliyorlar (bilmeyen arkadaşlara söyliyeyim gümrüklü bögenin içi oluyor mal giriş çıkışı gümrükle evrakları düzenleniyor)

cihazla ilgili sorunlarım ilk kutu geldi içerisinde kutu içeriğini yazan rusça bir belge vardı tektek okuduk
içinde wifi adabtör ve kamera  3g adabtör  harita için hafıza kartı olması gerekirken yoktu

sonra kamerayı kargoladı kargo ücretini ödedim
sonra wifi adbtörü kargoladı kargo ücretini ödedim
sonra bana bir elektronk marketten hafıza kartı aldı gönderdi kargo ücretini ödedim(harita bilgilerinikendim halletim

bu olaylar arsından benden devamlı video istiyordu çünkü ilk astra j montajı yapılacaktı onun için en iyi reklam dı bu

sonra cihazı kendim montaj ettim ben bir kaç takıldığım yer oldu sorular sordum bilgisi sıfır cihazla ilgili bana cihazı üreten kişilerle iletişim kurması gerektiğini söylüyor ki inanmıyorum... cihazın daha önce farklı araçlarına  takmış insanlara soruyor onlardan ögrendiğinii bana söylüyor ki okişilerle daha sonrada sitemiz aracılığı ile tanıştık öğrendim

konu sürecinde çoğu  kişiler siteden bana ulaşıp memnunmusun bende alıcam diye telefonlar etti ben henüz test ediyorum biraz bekleyin diye kendilerini uyardım

sonra cihaz 2,2 android sürümü olarak cıktı hala kendi sitesinde 2,3 yazıyor çoğu özellikte yok sitede yazan zaten ben cihazı almadan bunların olmadığını kedisinden teyit ettim sonra cihazı aldım ama hala sitede bir düzenleme yok

cihaza önkamera için aux girişi yapmışlar ve çalışmıyor bunun için cok uğraştım antalyada 3 -5 adet servise yolladı beni gittiğimde hayatlarında ilk defa benim aracımda gördüklerini söylediler ve sorunun sadece cihazdan olabileceğini düşündüler
sonunda kürşat bey cihazda arıza olduğunu kabul etti ve yeni cihazı göndereceğim dedi
benden cihazı sökmemi istedi sonrada yenisini göndereceğini söyledi
oan ki iş koşullarımda aracı tekrar sökmem cihazı göndermem bana geri gelmesi ve takmam uzun süre tutacağı için dedim sen bana güven cihazı gönder bir gecede halledeyim ertesi gün ben geri göndereyim dedim zorda olsa kabul etti çünkü sitede bana soru soran kişilere birşeyler söylememi sorun olmadığını yazmamı istedi ki ben bunu yapmadım cihaz geldi aynı anda aracımı söktüm yenisini taktım ondada olmadı ben kendim çözdüm yine .sonra kutuyu cok güzel bir şekilde paketledim istediği adrese yolladım kargo takip numarasınıda kendine mesaj attım ve kargoyu yolladığımı telefon arcılığı ile söyledim kargonun adrese varması maximum 2 gün.
bu süre sarfında göcekte çalışıyordum (fethiye) sonra aradan yaklaşık 1ay sonra bizim şirkette bir kutu geldiği ama ne olduğunu kimse bilememiş sonrada ben baktım benim yolladığım kutu adrese gitmiş adresdeki kişiler kabul etmemiş geri gümrük işlemleri yapılmış serbest bölgele girmiş (gümrük işlerinden anlayan biri varsa aramızda ne kadar ücret aldıklarını bilirler)neyse şirket yöneticilerine rica minnet kutu aldım gümrükten geri çıkardım gümrükçüler birton sorun çıkardı ve kutu geldiğinde benim yaptığım paket açılmış sonra kargo firmasının bantlarıyla sarılmış vaziyette geri gelmişti hemen aradım kürşat beyii açmadı iki telefonunda açmadı avşar navigasyon şirkertini aradım haberimiz yok dedi zaten belirli bir mekan telefonunda yok...ne yapayım ben başka  bekledim bekledim sonunda 2hafta sonra beni arıyor kutum nerde bir tavırla bende durumu anlattım inanmadı bana
sen açtın kutuyu falan kabloları aldın bilmemne suçlamalarına girdi(bahsettiği kablolar aracı anahtasız çalıştırma falan sistemi internette aliexpeste 50dolara satılıyor soketleri falan doğan şahin soketi zaten ilgimi çekmedi ben sorduğumda yeni proje falan dedi bende şaka mayetinde  bak göndermem dedim oda anahtarsız çalıştırma falan dedi iyi dedim konu kapandı hiçde aracımın kablolarını doğrayıp bu işlemi yapmam....
beni kabloları almakla suçluyor sonra cihaz ikiyıl garatili diyor ne bii kağıt nede belgesi var trt bandrolü yok
faturası 250tl kime neyi yuturmaya çalışıyor bilmiyor.
kargo ücretleri
1 ilk cihaz için 42tl ptt
2 wifi adabtörü için 12tl aras
3 kamera için 10tl yurt içi
4 hafıza kartı için 6tl aras
5yeni cihaz için 28 tl sürat
6 cihaz geri yolladım geri geldi 28 aras
7 gümrük ücretleri 100dolar civarında şirket ödedi
ayrıca gönderdiği kamera bozuk cıktı bende kendim kamera aldım navimaster marka bu benim tercihimdi kürşat bey yolasaydın bana değiştiiridim dedi ben istemedim
nedense kutu içinde çıkmayanları tek tek kendi gönderdi buda şaibeli neyse
toplamda 136 tl kargo ücretii 100 dolarda şirket ödedi

mail dialoglarınıda arkadaşlara yollaya bilirim hadi bakalım hodri meydan site yöneticileride bu olayı dikkate alırsa daha iyi olur çünkü kendileri içinde karalama mevcut

EmreCan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ya şu iş bi otursada astra araçlarımıza taktırsak bu nedir hep sorun ya ?